Я на хвилинку• 07 октября 2023
Хто носить таке взуття, клоги, сабо, мюли (не знаю точно) вони зручні?
Хтіла купити прилічні тапці на вискочить на хвилинку з дому,машини,але не домашні. понаходила такі. Вони підуть на осінь? Вони зручні,сучасні?
Які універсальніші. Треба порада.
Результат:
вже голосів:
9 (34.62%)
6 (23.08%)
не зручні
5 (19.23%)
Я на хвилинку
• 07 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Воно ж страшне😥
Щож ви така вразлива. Хіба то страшне. Не бачили ви ще страшного
Леди_в_ночи• 07 октября 2023
Я ношу як на фото 3, називаю шльопанці. Теж не люблю з пяткою, все натирає
ЯсноВидящая• 07 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Гарні,але я так розумію це все ж таки літо. На осінь мабуть тількі перші підійдуть .
Мені дуже подобається.
Так, більше на літо. А ле на суху теплу осінь теж норм, якщо не проти шкарпеток з таким взуттям. Тут я в них і шкарпетосах.
Я на хвилинку
• 07 октября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Дякую. Розгляну ще такий варіант як у вас. Правда він трохи перевищуює мій бюджет на цю покупку,але виглядає гарно.
Мої варіанти до 1600 можна знайти
Я на хвилинку
• 07 октября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую. Зручні?
вкрации• 07 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Такі самі ,але без хутра? Вам зручно? Ось як приклад показано,наче не геть вже позорно
Угги впрыгнул ок
Леди_в_ночи• 07 октября 2023
Я на хвилинку
• 07 октября 2023
Ответ длявкрации
Угги впрыгнул ок
Да куда ж угги ,як у нас в обід шкваре що в трусах потієшь.
Морковна• 07 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну ці зручніші .Я взагалі б боса ходила би цілий рік,та погода не дозволяє. Каторга все взуття закрите .Відтягую момент .Зараз в літніх шкіряних,але вже прохолодно в ноги .Під них шкарпетки не вдягнешь
Я для авто колись хотіла купити собі тапки з хутром уггі.
Щоб не заморочуватись зі шнурками. Але все ж прохолодно в них взимку, а восени жарко.
Я на хвилинку
• 07 октября 2023
Ответ дляМорковна
Тоже хороший варіан,але на більш прохолодну погоду. Я на зараз хочу.
Kusalochka• 07 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
У вас замша чі шкіра ? Другі замша ,трохи це пригальмовує.
Такие, но я ношу их только в сухую погоду и мне очень удобно, потому, что я за рулём босиком)
Я на хвилинку
• 07 октября 2023
Ответ дляKusalochka
у вас взагалі круті .Не можу роздивитися що за фірма?