Почемучечка• 07 октября 2023
Природничий музей (Київ). Чи 2 год. для відвідування мало?
Ось, власне і питання - буду з дитиною близько 16год. біля цього музею, а працює він до 18.Чи вистачить часу? Або може хтось підкаже, куди можна сходити в районі Майдана незалежності?Буду дуже вдячна 🥰 P. S. Музей медуз вже відвідали..
Марічка• 07 октября 2023
Ідіть зразу туди де звірі, птахи. Там цікавіше.
На рослини і камінці подивитесь, як залишиться час.
Почемучечка
• 07 октября 2023
Ответ дляМарічка
Дякую за пораду💐
Почемучечка
• 07 октября 2023
Після 18 години у нас ще дві години вільних, може хтось підкаже, що можна ще відвідати в нд
Я б такое не носила, но продаю• 07 октября 2023
За раз все не подивитесь, але то й важко - він дуже великий. 2 години як раз нормально - все не побачите, але й не втомитесь. Краще якось ще разок заїдете.просто оберіть, що цікавіше - кістки, тварини, еомахи, каміння...
КондуктЕр тролейбуса• 07 октября 2023
Я була там не так давно, 4 години і то чоловік вже не витримав, благав їхати додому. Там декілька поверхів, кожен дуже цікавий. Думаю, краще 2 години ніж нічого, якщо ви там ще не були.
Почемучечка
• 07 октября 2023
Дуже всім дякую за відгуки🥰 І правда - краще дві години, ніж нічого...
І все ж таки, порадьте після 18.00,де прогулятися в цьому районі, можливо, якісь комерційні цікаві локації, які працюють до 20.00.....Дякую
КондуктЕр тролейбуса• 07 октября 2023
Ответ дляПочемучечка
Якщо ще не були, пройдіть у сторону Золотих воріт, там музей. І пам´ятник коту Пантагрюелю недалеко.
КондуктЕр тролейбуса• 07 октября 2023
Посмотрела, увы, и музей Золотые ворота, и Музей воды на Грушевского работают до 18, если в Гугле правильно указана информация. Можно на сайте музея смотреть.
Гопница-Советчица• 07 октября 2023
Погуляйте к дому с химерами, и по Городецкого , мимо театра Франко
Матраскин Брат• 07 октября 2023
Якщо будете завтра, то там виставка фіалок у напівпідвалі (відділ археології).
Це якщо дівчинка.
Вхід безкоштовний (на інші поверхи вхід платний).
Це якщо дівчинка.