Чавонадо• 07 октября 2023

Парфумированное мыло

Посоветуйте мыло парфумированное. Именно мыло твердое. Не гель, не жидкое.
Такое , чтобы приятно пахло и держался запах на теле.
Лет пять назад покупала Пани Валевская. А сейчас купила - и уже не то пальто. Пахнет только , когда из коробки достанешь. День побежало в мыльнице и запах улетучился полностью. Вообще ничем не пахнет

Что посоветуете?
Пирожкиня• 07 октября 2023
Тезорі доріент сподобалось. До того ж мило під час користування не тріснуло навпіл. Але є у нього і мінус-ціна близько 100 грн за пачку.
автор Чавонадо • 07 октября 2023
Ответ дляПирожкиня
Де його купуєте?
Козачка• 07 октября 2023
В мене ля флорентіно, дуже подобається. Запах не б´є в ніс, ненав´язливий і тримається - не вивітрюється.
автор Чавонадо • 07 октября 2023
Є на розетці багато видів. Який конкретно порадите?
Пирожкиня• 07 октября 2023
Я не купувала, це була частина подарунку на Новий рік. Але думаю, що на мейк апі воно є
Стрекозей• 07 октября 2023
Florinda подивіться, дуже ароматні
автор Чавонадо • 07 октября 2023
Ответ дляКозачка
500 грн. Задорого для мене
автор Чавонадо • 07 октября 2023
Ответ дляСтрекозей
Florinda подивіться, дуже ароматні
Дякую. Таке було, але не сподобалось
Залізний кіготь• 07 октября 2023
Плюсую за Tesori di Oriente, вартує своїх грошей.
Раз одела не бу• 07 октября 2023
Nesti Dante советую, попробуйте. Вот эти очень хорошо пахнут. Еще наборы.
Козачка• 07 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
500 грн. Задорого для мене
Ну я купляю коли знижки. 375-420 грн набір з 3х мил 150грамових.
Джавеліна• 07 октября 2023
Ответ дляКозачка
какой запах или вид нравится больше всего?
Козачка• 07 октября 2023
Ответ дляДжавеліна
Я не усі пробувала. З тих, шо були - цитрусове і це сподобалось більше.
Ще L´Erbolario хороше мило...дороге, собака.
Джавеліна• 07 октября 2023
Ответ дляКозачка
о-о-о … такое красивое! спасибо!
со скидочной картой в брокарде можно взять такие 3 шт по 150 грамм за 550 грн.
NastYulya• 08 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Мне эта серия больше всего нравится .
Крем для арбуза• 08 октября 2023
Ответ дляNastYulya
Мне эта серия больше всего нравится .
І ополіскувач! Для прання