Карамбулкул• 07 октября 2023
Вам давили на живіт ПІСЛЯ пологів?
Після природніх пологів, щоб скоріше виходили виділення. Мені давили після одних з пологів: акушерка ніби лягала та своєю вагою давила. Це взагалі норма чи ні?
Таракашечка• 07 октября 2023
Ответ дляДюагональ
Девочки, я рожала в 2009 и в 2017. Никто не давил, не помню вообще такого. А вы когда рожали? Может это новый протокол?
напевно лікарі старої і нової практики
Вічний двигун• 07 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Жах( це ж фактично по живому, біля рани, все відчувається.
Хіба можна таке робити після кесаревого??
Так, теж давили відразу після КР, по живому, було пекло.
Відкрилась сильна кровотеча і так розумію, що було необхідно, бо після ’давки’ все зупинилось протягом години.
Пожарник• 07 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Да. Очень больно. И в течении суток после родов, врач заходил и так делал. Жесть((
Могли бы отказаться. Я сказала, что такое не позволяю, он слушался.
Бойова• 07 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Скажите?)
По моему не так больно рожать, как потом тебе давят на этот живой орган, который дико болит.
Ага :(
Хотілось прибити лікаря, а він - потерпи, так треба
пані Солоха• 07 октября 2023
Ответ дляПожарник
Я тогда не знала об этом((
пані Солоха• 07 октября 2023
Ответ дляБойова
Ага :(
Отож. А я откуда знаю треба или не треба. Первые роды...
Автопортрет нурофена• 07 октября 2023
Так давили. В перший і другий раз, коли народжувала. Давили, потім дивилися, скільки виливалося. Казали, що таким чином матку очищують, щоб нічого не приросло, не почалася кровотеча і не треба було чистити.
Блондинка в Законе• 07 октября 2023
Помле родов сразу надавил врач аккуратно и сказал- теперь нужно плаценту родить, помню у меня глаза стали по 5 коп))) кто такой плацент спрашиваю
И было небольно
О чем тут пишут не понимаю..
И было небольно
О чем тут пишут не понимаю..
Молчалка• 07 октября 2023
Мені не тільки давили, а ще й на крісло погнав і рукою чистив, я думала там кончусь(( ніби третій раз народила. Сказали так треба, щоб матка нормально скорочувалась, бо дитина була велика. Це було на другий день після пологів
Смурфетта• 07 октября 2023
Давили только во время родов, чтоб ребенок уже вышел наконец, бо плохо тужилась. На следующий день надо было видеть мой живот, будто самосвал проехался, сине- фиолетовый. Но это было не больно.
НеВРотик• 07 октября 2023
Ответ дляБойова
Блін, вже й забула, що таке було. Оце прочитала і згадала, аж стислось все всередині
И я забыла. Прочла и вспомнила.
Да,давили. Ужас
Для меня роды это вообще ад был во всем
Да,давили. Ужас
Для меня роды это вообще ад был во всем
Стрекоза любви• 07 октября 2023
Тиснули, щоб плацента вийшла. Мабуть було не так боляче, що я це не особливо памʼятаю.
Просто звязда• 07 октября 2023
Сразу после рождения ребенка кололи окситоцин в бедро. На живот ни разу не давили
Янка-угомонись• 07 октября 2023
Після пологів ніхто нікуди не тиснув. Але казали лежати лише на животі. Після 2 родів після узі на 2 день, лікар сказав, що багато сгустків у матці, і робили ручну чистку. Тиснули на живіт і пальцем у піхві щось копирсались. Так от, народити було не так боляче, як та чистка
doula_natali• 08 октября 2023
Так це обовʼязкова процедура у нас, але давлять просто рукою а не всією масою тіла