Відкушу все що стирчить• 07 октября 2023
Діти 80х, а ви їли сирий зварний крем?
Згадала дитинство, дуже любили гризти тей заварний крем, виглядає як зараз є супи швидкого приготування в брикетах квадратних). Був ще такий кисіль, кисіль не їли, а от крем любили )).
Мию вікна у мороз• 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Просто добав води
Мені мама з собою в табір давала той Юпі та ще один якийсь, теж популярний був. Памʼятаю як ми у пляшку воду у фонтанчику наберемо, ту фігню набадяжимо і кайф 😆 як ми вижили?
Зуко ще був і Інвайт)
Мать драконов• 07 октября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Гризли і кисіль, і крем, і какао в брикетах. Ще купували дітячу суміш ’Малиш’ і їли її ложками просто сухою з пачки.
Ми набирали повный рот цієї суміші, а потім видихали її, получалось така хмаринка))🌬
Дякую_аж_підскакую• 07 октября 2023
Я ела крем. Выглядел как белый порошок типу кокаина и ели мы его высыпая на руку и слизывая
Сейчас бы с удовольствием съела пачечку
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Сейчас бы с удовольствием съела пачечку
Може це теж був заварний крем тільки в такому вигляді?
Може і зараз є схоже , а ми не знаємо?...
Мать драконов• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А який тей Юпі був смачний якщо пальцем в сухий вмокати..))
А в нас було какао, типу Несквіка тільки набагато смачніше, то ми його ложками їли)
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
О, згадала! Інвайт другий називался. А іноді ще був у більших пакетиках дорожчий та не такий хімозний. Але його рідко привозили, бо дорогий і напевно не дуже народ купував.
А ще памʼятаю мама десь у спекулянтів ще за радянських часів купувала в банках польській напій в гранулах, схожий на чаї Хіпп. Він був смачний цитрусовий, здається називався Cedevita. Але то я ще маленька була, у садочок ходила.
english book• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Малютку мабуть? Вона ніби саме молоко, малиш зі смаком крупи здається? Теж пробувала, тільки не пам´ятаю де... ))), бо спеціально не купували
Малыш. В нас всі хлопці-качки на ньому сиділи. За відсутності протеінових сумішей. Ще Енпіт використовували. Він для дітей з малою масою. Але дістати було не просто.
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Зуко ще був і Інвайт)
Точно. У більших пакетах не такий хімозний та смачніший був Зуко.
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
І у нас такий був, зараз купувала схожий польський )
Пузата Хата• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Кисіль здається був трішки з кислинкою , крем здається був якийсь ніжніший чи що. Але більше 1/4 не могла з´їсти. Але ж цей присмак ....🥰
А малиш пачками, смакота
Дівчина Бобула• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я не знаю який він у вареному вигляді , просила маму щоб купила просто погризти сирим ))
Бабушка сама делала... покупного не помню
Повітруля• 07 октября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Да,крем,кисіль полуничний,дуже смачний був і какао в брикетах. Ще згущенка кавова 👍
Точно, как я могла забыть какао? Мне кажется, что это даже не какао было, а кофе с молоком.
Повітруля• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А потом появился заварной крем россыпью в пачках. Тоже ела.
Пузата Хата• 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я 79 р н - ніколи такого не їла 🤷♀️
Крем мама з бабусею самі робили, тому я напевно не знала про існування тих брикетів
Це початок 90х. Коли зовсім солодощі важко було купити, то діти спасались цим. Ми бігали в магазин на перервах і їли їх. Прям азарт був, бо компаніями одну пачку висипали в рот
Повітруля• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Да, он был и рассыпной.
Голубец• 07 октября 2023
Що я тільки не їла 🤣🤣🤣
І крем, і кисіль, і смолу з фруктових дерев, і топінамбур десь викопували і гризли і навіть зубну пасту ’Ягідка’ - цілий тюбік з´їдала по дорозі зі школи додому.
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Ответ дляГолубец
Що я тільки не їла 🤣🤣🤣
Смолу і топінамбур теж їли 😁. Це капець... що знайшли те і їли 😁
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Я якось не страждала від нестачі солодощів. На перерві іноді як давали гроші то бігала в кіоск за жуйками. Turbo, Chin Chin та Donald. Пізніше ще додалися Термінатор та Мисливці за привідами. Я навіть 3 чи 4 фігурки тих привидів встигла купити. Ох і часи були
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Паста правда не зайшла, лише пробувала трішки 😁
Повітруля• 07 октября 2023
Ответ дляenglish book
Малютку тоже ели, а еще делали из нее конфеты. А вот Маоыш был гречневый и рисовый, на любителя.
Голубец• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А ще суміш для дитячого харчування. Також суху, сиру. Ще цукерки з неї робили, був рецепт.
Малиш та Малютка. Малютку я більше любила.
Голубец• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
У мене в гостях напевне 🤣🤣🤣
english book• 07 октября 2023
Ответ дляПовітруля
Я рисовый їла,подобався а от гречаний точно що на поціновувачів))
Повітруля• 07 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Не, в начале 90-х я уже крем не ела)) Грызли мы в начале 80-х.
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Жуйки то вже мабуть в 90х з´явилися. Перші Дональд і Турбо , а потім інші добавилися. Але Дональд і Турбо здається були найсмачніші
Гидроусилитель руля• 07 октября 2023
я 75-го года рож. и понятия не имею ни про кисель ни про крем,мама эклеры сама пекла и крем варила тоже,а кисель варили вишневій сок и крахмал,ничего я не грызла
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Ответ дляГолубец
У мене в гостях напевне 🤣🤣🤣
Мабуть
Повітруля• 07 октября 2023
А помните еще был в тюбиках типа джем, желе? Космос кисленький и еще что-то сладкое фруктовое.
Відкушу все що стирчить
• 07 октября 2023
Ответ дляПовітруля
Таке не пам´ятаю
Повітруля• 07 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Эх, скучная вы)