Весняний Марафон• 16 июня в 13:04

Какой десерт можно сделать без духовки, если хочется сладкого прямо сегодня?

Нужно что-то простое из обычных продуктов, без желатина, кремов и кондитерской магии. Спасибо
Томатико• 16 июня в 13:04
Оладьи, блины, сырники

Бутербродница• 16 июня в 13:04
Банофи - слой крошки печенья с маслом, слой бананов, сверху вареная сгущенка взбитая с маслом
ДелайКак_Я• 16 июня в 13:05
пойти в магазин и купить
Как_б_не_так• 16 июня в 13:06
Брауни в сковороде запеките.
Просто и всегда вкусно, а если ещё и вишню в тесто добавить... )
Бавовнятий Пупс• 16 июня в 13:06
Тю, заварний крем заваріть і їжте як кисіль
Не обижаюсь• 16 июня в 13:07
Загрилить/брюлировать банан половинками и с мороженым.
Кицюююня• 16 июня в 13:08
Вафельный торт: упаковка вафель, пачка масла, банка сгущенки, один слой можно смазать клубникой перебитой с сахаром, или вареньем
ГрайливаКиця• 16 июня в 13:08
Ответ дляБутербродница
Проще в магазин сходить...
Області пітьми• 16 июня в 13:09
без желатина, кремов и кондитерской магии...

Купите бананов и не парьте голову ни себе, ни нам.

Да будет так• 16 июня в 13:09
Тирамису
Летюча помилка• 16 июня в 13:09
сходите мороженое купите
Бутербродница• 16 июня в 13:09
Ответ дляГрайливаКиця
Проще в магазин сходить...
Сходите
Как_б_не_так• 16 июня в 13:10
О, можно ещё пончиков нажарить или вергунов)
БоВжеВільна• 16 июня в 13:10
Без магии, можно доставку заказать
Всех анонимов аноним• 16 июня в 13:10
Шоколадный кекс в микроволновке
Мушля з Криму• 16 июня в 13:13
Кекси. Можна ще ягід туди додати, або порізані яблука.
БоВжеВільна• 16 июня в 13:15
Ответ дляМушля з Криму
О шарлотка. Хочу шарлотку
Мию вікна у мороз• 16 июня в 13:19
Тирамісу зробить. Випікати нічого не треба
Фізик-ядерщик заочно• 16 июня в 13:36
Ответ дляВсех анонимов аноним
Шоколадный кекс в микроволновке
Только хотела написать, кекс в чашке за пару минут.
Еще лично мой любимій десерт - из половинок яблок убрать сердцевинку, в эту ямку кусочек смасла и чайную ложку сахара закинуть - и на несколько минут в микроволновку.

Как_б_не_так• 16 июня в 13:48
Ещё можно сахар растопить и леденцов сделать на спичках)
Шиворіт навиворіт• 16 июня в 13:51
Ответ дляБутербродница
ну если есть печенье, то это уже готовый десерт
Не прохожу мимо• 16 июня в 13:56
ягодный крамбл приготовьте
Послушная• 16 июня в 14:00
Торт з печива вушка
СільськаЛеді• 16 июня в 14:50
Для мене літні десерти без випічки - це шоколадна ковбаска і лінивий Наполеон з печива Марія. Роблю в спеку регулярно.
Ось такий.
Айпишница• 18 июня в 05:18
Ответ дляСільськаЛеді
Ось такий.
який гарний! можна рецепт?
Я погнала• 18 июня в 05:21
летом самое любимое это заморозить фруктовый йогурт. особенно в жару. сидишь, долбишь его чайной ложечкой, вокруг жарища., а тебе холодно и ты в пледике.

кайф!
СільськаЛеді• 18 июня в 07:50
Ответ дляАйпишница
який гарний! можна рецепт?
Це лінивий Наполеон з печива Марія.
Рецепт елементарний: печиво, заварний крем, зверху шоколадна глазур)
Чи ви детальну інструкцію просите?
Якщо прям детально, то:
Роблю в 2-х літровій формі, великий, тому всі пропорції на форму об´ємом 2 літра.
Печиво Марія десь 820-850 гр, молока літровий пакет, 3 яйця, 200-250 гр цукру (за смаком), 3 ст ложки кукурудзяного крохмалу (можна замінити мукою або картопляним, але буде не так смачно), дрібка солі, ванільний цукор, цедра апельсина за смаком, 70-100 гр масла. Плитка шоколаду і 1 слолова ложка олії для глазурі.
Яйця розтираєте з цукром, сіллю, ванільним цукром, додаєте крохмаль, розмішуєте до однорідності, щоб не було грудочок. Додаєте десь 100 мл холодного молока, розмішуєте. Додаєте цедру. Решту молока ставите на плиту, коли воно добре нагріється - тоненькою струйкою вводите яйця з крохмалем. Постійно помішуєте, щоб крохмаль не опустився на дно і не пригорів. Коли крем загусне і почне булькати - додайте масло, розмішайте, і зніміть крем з плити, нехай трохи охолоне.
Форму застеліть фольгою або харчовою плівкою, на дно ляпніть пару ложок крему, і починайте формувати торт - шарами викладайте печиво (щільно), на нього - крем. Коли форма заповниться - почекайте, поки крем повністю охолоне і поставте хоча б на 12 годин в холодильник. Потім фому переверніть на дощечку або велику тарілку, зніміть фольгу, полийте глазуррю, і ще на пів годинки в холодильник, щоб глазур застила. Вариться глазур елементарно: шоколадку поломати на шматочки, розтопити в микрохвильовці або на водяній бані, в розтоплений шоколад додати столову ложку олії і розмішати.
Все.
Айпишница• 18 июня в 07:53
Ответ дляСільськаЛеді
Це лінивий Наполеон з печива Марія.
Чи ви детальну інструкцію просите?
Якщо прям детально, то:
Все.
дякую вам щиро. в жару духовку включати не хочу, а солоденького завжди хочеться.
СільськаЛеді• 18 июня в 08:29
Ответ дляАйпишница
Я така сама. Духовка газова, при відключеннях це великий +, але в жару не в кайф її включати)
тому теж постійно роблю оцей тортик (його можна з ягодами робити, дуже смачно), або шоколадну ковбасу катаю)