Відкушу все що стирчить• 07 октября 2023
Діти 80х, а ви їли сирий зварний крем?
Згадала дитинство, дуже любили гризти тей заварний крем, виглядає як зараз є супи швидкого приготування в брикетах квадратних). Був ще такий кисіль, кисіль не їли, а от крем любили )).
Відкушу все що стирчить
• 11 октября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
я дитина 70-х і я дуже любила. але смачніше, ніж гризти брикет, було висипати в рот сипучий сухий крем, був і такий.
Цікаво, а зараз немає цього в пакетиках?))
ЛюблюДевчонок• 11 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
навіть не знаю, але я б вже не їла))
Відкушу все що стирчить
• 11 октября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
навіть не знаю, але я б вже не їла))
А я б хотіла знову спробувати )), цікаво просто чи сподобався б тепер ))
Відкушу все що стирчить
• 11 октября 2023
Раніше рахат лукум дуже любила, халву теж, зараз не можу таке їсти мені воно занадто солодке, чи то воно не таке стало зовсім як було...
От і подумала чи змогла б я зараз тей крем спробувати)