Відкушу все що стирчить• 07 октября 2023

Діти 80х, а ви їли сирий зварний крем?

Згадала дитинство, дуже любили гризти тей заварний крем, виглядає як зараз є супи швидкого приготування в брикетах квадратних). Був ще такий кисіль, кисіль не їли, а от крем любили )).
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Жуйки то вже мабуть в 90х з´явилися. Перші Дональд і Турбо , а потім інші добавилися. Але Дональд і Турбо здається були найсмачніші
Так, це початок 90-х. Хоча… я ще була у початковій школі, а це 87-88 рік і мені якось батьки купили блок Дональда. Це було щось. А потім ми їздили в Болгарію, це ще був радянський союз, тобто до 91 року точно, і там ще купили різні жуйки та головне блок тієї серії Chin Chin яку у нас не продавали. Я була крута 🙈

english book• 07 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
я 75-го года рож. и понятия не имею ни про кисель ни про крем,мама эклеры сама пекла и крем варила тоже,а кисель варили вишневій сок и крахмал,ничего я не грызла
Я його і зараз бачила. У бабусі в селі. Не знаю що то і як, але сухий кисіль написано було на брикеті.
А ’той’ їла з друзями. Сама ніколи не купувала, а от за компанію гризла. С кіслинкою дуже подобався. Мама теж варила все сама, але іноді і сухий використовувала. Мені теж подобався, просила зварити іноді.
Він був з кінця 70-х,і до початку 90-х в усіх магазинах. Навіть там, де нічого не було-він був, як і морська капуста))
Голубец• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А я ще Фінал любила, з футболістами. Колекціонувала. І Турбо з машинками велику колекцію мала.
Ми ще в школі ’грали ’ у них - хлопали долонею, якщо перевернеться - вигравала і забирала.
Ну і в ’копійочку’ також. Ой, я така бахата була 🤣🤣🤣
Завжди при грошах.
Голубец• 07 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Ви багато втратили 🤣🤣🤣 нема що й згадати :)))
english book• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Жуйки масово з´явилися з ЛунаПарком. Я тоді ще в школі вчилася. Десь з середини 80-х.
автор Відкушу все що стирчить • 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я б вам тоді точно позавидувала .
У нас пам´ятаю однокласниця була, у неї батько був якимось начальником, якось на перерві бігали до неї додому, вона зошит забула і у неї теж був блок жуйок, пригощала нас, капець, думала нічого собі, тут пару шт спробуй випроси щоб мама купила .... вона взагалі була у мене противник їх, треба було ще й як постаратися щоб випросити
Ответ дляenglish book
У мене мама теж сама завжди варила, в брикетах нічого не використовувала, навіть не знаю як вона дозволяла мені його купувати і їсти .. мабуть просто через те що інші діти гризли і не хотіла щоб я стояла і дивилася на них зі слиною в роті )))

Голубец• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я б вам тоді точно позавидувала .
Я взагалі була мажорка. Моя тітка заміж за мадяра вийшла. Тих жуйок привозила реально відрами. Такі круглі різнокольорові. В мене сестра була менша - їй все краще і одразу - досі картина перео очима : запхала вона тих жучок чи не все відро собі до рота, та кольорова фарба тече по обличчю, по пузу (вона футболку чогось зняла, певне вже замастила)
🤣🤣🤣
Голубец• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Щось мені здається що моя мама не знала що я таке виробляла. Мені давали 25 копійок на день на тістечко і сік.
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я б вам тоді точно позавидувала .
Я вас здивую, але я не дуже любила жуйки. Мені папа з мацкви привозив пластинками мʼятні, апельсинові та кофейні. Але більш за всі я любила подушечки з наповнювачем, якісь прибалтійські. Вони такі смачнючі були і великі, можна легко пухир надути. Потім як пішли ці Дональди, Турбо та інші я лише вкладиші збирала, щоб бути в темі разом з усіма, а самі жуйки мене не цікавили
ВсеПроВсехЗнаю• 07 октября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Гризли і кисіль, і крем, і какао в брикетах. Ще купували дітячу суміш ’Малиш’ і їли її ложками просто сухою з пачки.
а цукерки хіба не робили?
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляГолубец
🤣🤣🤣
О, так. Теж згадала, що були такі кульками різнокольорові на картонних стрічках. Від них ще язик був синій чи зелений, я лише заради цього могла їх купити
Ответ дляМрію про пончик
Я так збирала ’Элен и ребята’ , жуйки викидала , а наклейки збирала, правда у них така якісь була паршива...
Пластинками теж любила, смачні
english book• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там склад досить простий, зі шкідливого лише сахар. Тому нічого страшного. Можна було гризти))
Ответ дляМрію про пончик
Не Хуба Буба подушечки? Чи то сім´ї вони були , не знаю
Ответ дляМрію про пончик
Але вони швидко ставали ніякі і взагалі якісь просто солодкі, без ніякого вираженого смаку
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Пластинками теж любила, смачні
Єдині жуйки, які я дуже хотіла, а у нас в Дніпрі їх не було, так це Stimorol. Памʼятаєте рекламу з мотоциклами? Я так мріяла про ці жуйки, саме через рекламу. Теж перший раз папа з мацкви привіз по 1 пачці синіх та червоних. Це таке щастя було для мене
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ні, якісь взагалі невідомі, світла пачка, щось на латвійському написано. А самі подушечки великі квадратні, всередині як джем. Дуже смачні були.
ТигрЛьвович• 07 октября 2023
Конечно! После школы покупали и делили на четверых.

Ответ дляМрію про пончик
Пам´ятаю, але мені вони чомусь не дуже подобалися .
Подобалися ще якісь пластинками пам´ятаю були білі, зелені і жовті обгортки, вилетіла назва з голови, білі дуже любила, мятні
english book• 07 октября 2023
А ще радянські жуйки були дерев´яні. В нас були Kalev квадратні прибалтійські, з них хоч якось кулька дулася. А з пластинок нічого не виходило.
Я їх не так давно теж бачила у нас
Ответ дляenglish book
Капець, побачила з апельсинкою аж смак і запах згадала , ніби в дитинство повернулася
А, ось ці
english book• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я вже колись писала.В Палац Піонерів приїхали американці. Пороздавали нам ручки, карандаш... І жуйки. Перед цим був інструктаж, щоб нічого не брали. Але ж як не брати. Вони так по доброму поводилися, посміхалися. Отже взяли. Але жуйки викинули, залишивши етикетки)).Побоялися що отправлять. Така була дурна пропаганда. Може хтось і сховав, але ми з дівчатами викинули))
english book• 07 октября 2023
Ці вже пізніше з´явилися. В середині 80х були лише наші жуйки,ще й дорогі . Пам´ ятаю, як я завжди вагалася, і частіше не купувала.
mikshyta• 08 октября 2023
Ага і дитячу суміш Малыш запам’ятала на все життя, коли нею забила шлунок, що відкачували в лікарні.
Мрію про пончик• 08 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А, ось ці
Вони і зараз продаються, крім жовтої
автор Відкушу все що стирчить • 08 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Вони і зараз продаються, крім жовтої
Так, я бачила десь не так давно, останнім часом щось не бачу. На довго затрималися))
ЛюблюДевчонок• 09 октября 2023
я дитина 70-х і я дуже любила. але смачніше, ніж гризти брикет, було висипати в рот сипучий сухий крем, був і такий.