Стопясят раз обсуждала• 07 октября 2023
Де знайти коханку, жінку для спільного проживання у Києві при тому
Що є своє житло, 43 роки, автотранспорт, привезти, відвезти, допомогти, вирішити спільні питання!!?
Стопясят раз обсуждала
• 07 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А чому не можна сидіти роками? Жінка не може там бути? Чи так легко знайти свою людину?
Чому не можна, можна, сидіти роками і шукати, як і чоловік
Повелитель бітка• 07 октября 2023
А навіщо спільне проживання От прям зразу? По перше у вас є діти, з якими ви (якщо нормальний батько) спілкуєтесь і проводити час і вирішуєте їх фінансові проблеми. Нащо той гемор жінці в 40+. Провести час і поїсти суші і так можно.
Стопясят раз обсуждала
• 07 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Чудово, мене влаштовує
ФсеСама• 07 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Можно я отвечу?
Найти легко и довольно быстро если человек знает что ищет. Как мужчине, так и женщине.
Пластилин_Колец• 07 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так і відбувається і не потрібно ставити клеймо на людях
Повелитель бітка• 07 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Чудово, мене влаштовує
Ну так і міняйте ’заставку’ бо крім суші і ’вирішувати спільні питання’ (що точно не потрібно) ви нічого не запропонували).
Шкварочка• 07 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Стосується тих, хто зацікавлений, як з Вами зв´язатися?!
Ок, я зацікавлена
vm.dn.010223@gmail.com
Ку-кусик• 07 октября 2023
можна спробувати
тільки ось 40 років виповнилося
природня краса, косметикою не зловживаю, гарна фігура, яку підтримую помірними фіз вправами та відповідним харчуванням
без шкідливих звичок, не вживаю взагалі ніякий алкоголь свідомо вже біля 15 років.... звичайно, до іншого і не доторкалася, навіть, думками
діти є, сімейне буття знаю, тому не поспішаю так глибоко
різносторонні інтереси, в постійному розвитку
працюю, заробіток прийнятний, не жадібна, від чоловіка в першу чергу потрібні почуття, без них матерія значення не має
для початку хочу класних, ніжних, взаємних стосунків з класним чоловіком для взаємного задоволення, повністю віддатися насолоді одне одним, а там зорієнтуємося........
тільки ось 40 років виповнилося