Прошу вашої поради то що.
Я з дружиною вже дуже давно і скажу так у нас донька 15 років,квартира і машина куплена поступово.Вже не перший раз по рахунку в третій раз виходить ситуація:
Гашу її кредитки,а вона знов їх спустила.Коли дізнаюсь авжеж не радий цьому і скандалю.Невже неможливо вижити на 23(із них я пересилаю 15к) тисяч гривень їм удвом щоб невлазити в кредиткі?комуналку я оплачую окремо.
Допоможіть знайти• 07 октября 2023
Ответ дляДюагональ
А жена где? А вы где? А она сколько получает?
Да. 15 тысяч мало
Жена їсть йогурт
Рожева юбка• 07 октября 2023
Мало конечно. Это и продукты и лекарства и одежда, кружки/ репетиторы, канцелярия, проезд. И еще много неучтенных расходов.
Безлім на все• 07 октября 2023
15 тисяч мало, але якщо донці вже 15 років може дружина спробує і сама щось заробити?
Рву и мечу• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Жінка з дитиною дома,я на службі (мобілізований).Ну 23-15=8 тисяч виходить 🤔
У кого виходить 8 тисяч?
personality• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Круто,підскажіть як мені уйти зі служби і повернути все що було до війни?
Тримайся мужик!
Сорока-ворона• 07 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
Я живу на 15 тис. одна с тремя детьми и ещё коммуналку плачу.
Розбещена цяточка• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Кружки і репетитор окремо оплачується я не рахував в ту суму як і комуналку.
А почему вы не высылаете больше? Зачем себе оставляете столько? Куда вы их там на службе в тылу спускаете?)
алергирина• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Як зрозуміти ваше питання?з смартфону
Це дуже мало. Просто Ви їх кидаєте. Дочка підліток. Ну ви що?