Прошу вашої поради то що.
Я з дружиною вже дуже давно і скажу так у нас донька 15 років,квартира і машина куплена поступово.Вже не перший раз по рахунку в третій раз виходить ситуація:
Гашу її кредитки,а вона знов їх спустила.Коли дізнаюсь авжеж не радий цьому і скандалю.Невже неможливо вижити на 23(із них я пересилаю 15к) тисяч гривень їм удвом щоб невлазити в кредиткі?комуналку я оплачую окремо.
Natal_ka91• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Ви помиляється,я її чоловік і по закону все що нажили за брак можуть відібрати через суд за борги і не важливо знав я про її кредитки чи ні.
Поспілкуйтеся з юристами, вони розкажуть, що максимум за таке буде. Це не іпотека, і т.д. Так, будуть проблеми, але не у вас. Заблоковані рахунки, списання з зп в рахунок боргу, дзвінки. Я думаю, у вас до такого не дійде, звісно, бо ви все знову оплатите.
Ответ дляNatal_ka91
Я питав і згідно законодавства,все майно що в браку нажили спільне і через суд банк може конфіскувати в рахунок боргу і реалізувати на аукціоні майно і все що буде вище боргу віддадуть.І в першу чергу машину заберуть.
Щастя-здоровля• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Моя думка проста в кожного свої потреби,но бувають випадки коли треба тришкі підстроїться.Тим паче коли в минулому є досвід хоч і старий більше 10 років назад
Трішки? Вы стебетесь? Как семья должна научиться выживать на эти деньги, когда двое детей и жена в декрете? После того, как была сотка на гражданке
Ответ дляЩастя-здоровля
Я написав загальну думку,а не особисто про вас.Якщо є вибір чи можливість то авжеж потрібно більше грошей,а якщо немає ні того ні цього?
Щастя-здоровля• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Не лечиться, не одевать детей, какие еще варианты?
Посудомойка• 07 октября 2023
Ответ дляBozi
Ого,оце ви загнули.Я скажу так вам вона за весь час що я її знаю погано розпоряджається коштами ну в плані того щоб щось зібрати це не про неї.
Це Ви погано знаєте жінок, вони такі талантливі артистки. Там уже зібрані певні суми у валюті і сховані в різних місцях. Якщо випадково наткнетесь на якусь ’ничку, будуть сльози і образи- це я на сюрприз нам збирала, навіть у кредити лізла, а чоловік-поганец все зіпсував. Далі довга істерика з валер*янкою
Щастя-здоровля• 08 октября 2023
Ответ дляBozi
Взагалі то я у вас спитав що робити.Чого ви так радикально.
Я вам и ответила, экономить на себе и детях. Какие ещё варианты, когда на семью 20т и муж х$р знает где, некому помочь с детьми и дать возможность что-то заработать.
Вы можете предложить не радикальный вариант, когда банка смеси 600+?
ЯниЯ• 08 октября 2023
Ответ дляBozi
Скажу так 17 років назад,у мене з нею нічого зовсім не було,а зараз 15 тисяч мало?і ще + її зарплатня 8тисяч усього 23 тисячі гривень в місяць це дуже мало?
Ну, смотрите. Нужно быть взрослым человеком, чтобы адекватно оценивать свой доход и свои возможности.
Кто-то морально вырос, а кто-то нет. Не стоит никого осуждать за это...
Мы с мужем живём вдвоём и с двумя детьми на 16 тысяч (общий бюджет). Но если я - злая мама - вижу что детям что-то нравится - то я их веду в бесплатные кружки именно по этому направлению - танцы (раз в неделю ещё и на маршрутке вожу, ибо вижу, что детям преподаватель понравился в другом районе). Но многие мои подруги водят детей в платные кружки возле дома и даже не понимают что там уровень не тот.
Мне в прошлом году один ребёнок заявил что хочет ходить в кружок вокала (на минуточку, там подготовка на 3 уровня ниже, чем в музыкальной школе в классе академического вокала). И у этого же ребенка есть врождённая деформация грудной клетки и ортопед назначил дыхательные упражнения. Второй ребенок мне заявил что хочет играть на фортепиано. А у меня денег нет платить за кружки.
Пошли на хрен оба. В музыкальную школу. Я - злая мама!
Первый пошёл в музыкальную школу на класс сопилки потому что я понимаю что нужно выполнять рекомендации ортопеда и на сопилке есть дыхательная гимнастика. И я объяснила ребёнку что абсолютно во всех классах нашей музыкальной школы есть предмет хоровое пение - но, чтобы туда попасть, нужно немного на сопилочке поиграть))) Чтобы хорошо петь , нужно выучить ноты, которые преподаватель сопилки рассказывает))) Ребёнок с удовольствием пошёл)))
Второй пошёл на класс домры. Любит петь - но он маленький и плохо запоминает слова. Там учится. Нам регулярно стихи учить домой задают. Я объяснила ребенку, что с 4-го класса абсолютно у всех детей добавляется отдельная дисциплина - игра на пианино. И он тоже научится. Пока моему младшему нравится играть на домре когда ему преподаватель подыгрывает на пианино. Ему понравился инструмент (домра) и к пианино и фортепиано даже уже не тянется
Я очень злая мама и очень жестокая.
Нашла интересы детей и смогла правильно направить их в то русло, которое я могу оплатить. Плачу 300 гривен в месяц за обоих вместе одним чеком - 4 урока в неделю на каждого (в разное время)
Это я. Многие добрее чем я.
Многие не могут отказать ребёнку если ему это интересно - и многие мамы оплачивают детям дорогие кружки, особенно если там возле дома появляются у детей друзья.
Быть может, ваша жена такая - очень добрая. Туда и деньги ваши уходят)))
А я злая - люблю смотреть как мои двое детей на выходе из музыкалки играются с компанией из десятка детей - таких же, после сольфеджио - и всем весело
Я - злая мама, что направила интересы детей в то русло, что я захотела.
К слову, детям обоим нравится. Дома, когда репетируем, один играет на домре, второй на сопилке подигрывает.
Я очень злая мама и очень жестокая.
Это я. Многие добрее чем я.
Ответ дляПосудомойка
Скажу так такий сценарій,я можу представити тільки у кіно.Ну якщо так станеться зі мною,я вам гарантую що напишу на цьому сайті і ми з вами потім злітаємо в Туреччину за мій рахунок.І ви не подумайте щось погане,я та людина яка таку тему ніде і не ским ніколи не балакав,тут уперше,та і знаю що ні мене ні дружину в живу незнають і клопоту з цим в майбутньому не буде,а вам поплачусь там якщо я так вмію і все більше не побачитися.
Ответ дляЩастя-здоровля
Я так повервохо не взмозі оцінку дати вашій ситуації.А в моїй ситуації щоб ви розуміли в далекому 2007 року двоє підлітків з дитиною на руках і без нічого абсолютно,а зараз є криша над головою,машина і враховуючи весь цей опит я думаю можна влажитися в 23 тисячі гривень в місяць,а можливо і помиляюся.
Ответ дляЯниЯ
Я очень злая мама и очень жестокая.
Это я. Многие добрее чем я.
Я очень злая мама и очень жестокая.
Это я. Многие добрее чем я.
Скажу так я до війни робив +- кожен рік більше ніж перед цим,да і до ковіду все було супер потім тришкі гірше но піде,а потім війна.І я як ви не можу так сказати,бо ви правильно підмітили була можливість робили все що можливе.
Посудомойка• 08 октября 2023
Ответ дляBozi
По- перше в Турцію я з Вами не полечу- у мене є чоловік. По - друге по ситуації з кредитками поділилась власним досвідом, теж ’скакала’ з кредитки на кредитку Все з*економлене переводила в валюту, мені було дуже страшно самій в чужому місті, без копійки Чоловік - то величина перемінна, сьогодні він мій, завтра зустрів нове кохання всього життя. А мені з дитиною з голоду здихать?Щоб працювать фізично-у мене погане здоров*я, а по спеціальності, так тоді ті інженери нікому не були потрібні
Natal_ka91• 08 октября 2023
Ответ дляBozi
Я пройшла через це все, і нічого не забрали, це не ті суми. Можуть накласти арешт, допустимо, на машину, але це не означає продаж і реалізація. Врешті-решт, ваша сім´я, вирішуйте, звісно, самі. Вище вам вже написали 2 найбільш можливі варіанти - або відкладаються кошти потай від вас, або рівень життя не по доходам.
Апрель Ивановна• 08 октября 2023
Ну взагалі так, мало.
Мій теж мобілізований, не розраховую на його зарплату зовсім.
Оренду, комуналку, дитячі гуртки сплачую сама, кине щось-радію, можна відкласти трохи, але я транжира, теж ввесь час в кредитку лізу🤷🏼♀️
Единая страна!• 08 октября 2023
Ответ дляBozi
автор, сочувствую..но попробуйте не прислать ничего. На 8 тыс с голода не умрет, по-другому не научиться
Ответ дляПосудомойка
Я удивлен тим що ви таке робили,тай не заздрю вашому чоловікові.Ну і з другої сторони молодець ви що знали що ваш чоловік вітряний і запас для себе робили
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну взагалі так, мало.
Ну я вважаю що ви колись прийдете к тому що є сімейним бюджет так сказати і яб мовив би ліміт поки що такий не зовсім багатий.Но я би був згодний влізти в кредит чи т.п. коли є необхідність,а не так що на хз що уходять ті гроші.
Ответ дляNatal_ka91
За життя не по доходам згоден,но час такий що поки що нема змоги заробляти від 1500$, після війни впевнений що все буде як і було про дохід Тай вище,але зараз нема можливості,а сама вона боїться відкрити ФОП.
Посудомойка• 08 октября 2023
Ответ дляBozi
Чому Ви дивуєтесь? На мені була відповідальність за життя і благополуччя дитини. Все в житті буває:не обов*язково нове велике кохання чоловіка, може статись ДТП, хвороба, і т.д. І в наш час не мати жодної копійки за душею це дуже страшно.Дитина виросла, в неї своя сім*я. А чому Ви жалієте мого чоловіка? В нього ( і в мене також) все добре.