ЗновЗдоров• 08 октября 2023
Батьки в гостях
Всім привіт. Ситуація така, батьки живуть за 130 км від нас, приїхали в гості, залишилися на ночівлю , у нас дві спальні - наша та дитяча, вітальня з кухнею-28 кВ.м, величезний диван - я застрелила там батькам , і все не так - подушка мала, пізно застелила, до того були питання - а де ж ми будемо спати, з натяком на нашу спальню. Але я не хочу нікого пускати на наше ліжко, не розумію - якщо не подобається то могли б не залишатися на ночівлю. Дівчатка - де у Вас сплять батьки ?
Свій варік• 08 октября 2023
К нам приезжали в гости мама мужа, его сестра с маленьким сыном, на неделю, отдали им свою спальню с большой кроватью. А моя мама в это время спала в детской с нашим сыном. Никто не умер и не вижу проблем?!
Из Кукуева я• 08 октября 2023
Ответ дляВкаблучках
От не вірю що батьки аж претендують на вашу спальню
Аналогічно
Пошаманю• 08 октября 2023
Ответ дляГлаголиця
У меня в гостевом доме 8 подушек, но мама приезжает со своей, уезжая , забирает с собой
я на новой подушке не засну,вашу маму понимаю.
ЕлькиПальки• 08 октября 2023
Моя свекруха , приезжая в гости спала на диване со своим сьіном. Снимали однушку, первьій раз положили на раскладушку, утром муж- мамо образились, я тепер буду спати на раскладушці, а ти з мамою. Кажу, ні , твоя мама , ти і спи. ПС йому 50+, живе з мамою , не знаю, чи сплять разом , бо давно розійшлась
Клептоманка• 08 октября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Это же ночь просто переспать, вы какой то уж слишком большой смысл вкладывает в это))
Ответ дляЕлькиПальки
Ох і прибахані...
Вероятненько• 08 октября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Мене мама з дитинства привчала, що в ліжко подружжя нікому не можна лягати чужому. Тому коли приїжджали до нас, то спали на тому місці, яке відведено для гостей.
А яке пояснення, чому вас мама вчила так? Просто цікаво, чому не можна лягати на чуже ліжко, це забобони якісь чи чому?
к.Буланова• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Ну чекайте) ми запросили їх в гості в будинок в якому в нас було ліжко і один комплект білизни, ми в будинку тоді не жили. Ми на тому ліжку спали, займалися сексом. І тут таксі не хотіло до нас їхати, ми не мали як їх відправити додому. Вони це все мали би розуміти я думаю
Ну ви ж полізли на їх ліжко в свій час. Чи это другое?
к.Буланова• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
коли ми в них ночували ми все обговорювали, бо це був новий рік. А ця ночівля була спонтанною. Ми з чоловіком приїхали в будинок на вихідні. Вечером куми до нас приїхали на посиденьки і так от сталося. Я на їх місці, знаючі шо вони вже спали на цій білизні сама би побридилася лягати в ліжко, та ще й з малою... ви би лягли на чужу білизну?
Якщо це означає, що я погана подруга, тоді ок. Я тоді погана подруга
Просто, або ніколи не лізу в подружню спальню і в свою не пускаю, або сама полізла, і в свою пущу, а так зрозумію вашу подругу.
Будьте так ласкаві• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
От проста відповідь: В моє ліжко не можна. Не хочу і не буду пускати. Я можу багато чого віддати, а ліжко не віддам.
А як же люди з дітьми 25.02?
Вище ж ви говорила, що їм віддасте 😁
Не відповідайте, ми вже все зрозуміли 😁
Вище ж ви говорила, що їм віддасте 😁
Не відповідайте, ми вже все зрозуміли 😁
ЕлькиПальки• 08 октября 2023
Ответ дляКлептоманка
Не, не ночь. Каждьій раз приезжая, лезла спать на диван к сьіну. Годами. К счастью, приезжала не очень часто и не надолго. Смьісл я вкладьваю тот, которьій и бьіл- показать, что она главная женщина в жизни сьіна. Из трех сьіновейв итоге,два разведеньі по два раза и одиноки, с семьей только тот, кто убежал от нее в Америку в 20 лет
Клептоманка• 08 октября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Ну скажем так, ваши апартаменты не предназначены изначально для приёма гостей с ночёвкой. Надо было обговаривать этот момент сразу, а не раскладывать потом всех по полочкам.
Коренная киевлянка• 09 октября 2023
Ответ дляк.Буланова
это другое