ЗновЗдоров• 08 октября 2023
Батьки в гостях
Всім привіт. Ситуація така, батьки живуть за 130 км від нас, приїхали в гості, залишилися на ночівлю , у нас дві спальні - наша та дитяча, вітальня з кухнею-28 кВ.м, величезний диван - я застрелила там батькам , і все не так - подушка мала, пізно застелила, до того були питання - а де ж ми будемо спати, з натяком на нашу спальню. Але я не хочу нікого пускати на наше ліжко, не розумію - якщо не подобається то могли б не залишатися на ночівлю. Дівчатка - де у Вас сплять батьки ?
Пушкининиана• 08 октября 2023
У меня небыло гостевой - свободной - комнаты,
и гостей нежеланных тоже,
поэтому гостям всегда освобождалась та, в которой им было бы удобнее
и гостей нежеланных тоже,
Ну шо не так?• 08 октября 2023
в детстве родители отдавали вам самое лучшее
а теперь вот такая неблагодарная дочь
Заставляличка• 08 октября 2023
Мои родители спят в гостевой когда приезжают, на прошлой квартире спали в гостиной. А ещё когда мы только квартиру купили и они приехали мне помочь,то вообще спали на надувной матрасе, но самое главное они никогда меня не упрекали,что я их не туда положила или не так постелили.
ВундерКИНГ• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Так це було обговорено все заздалегідь, що після святкування нового року ми лишаємося в них. Відповідно вони постелили нову білизну. Ви би лягли на білизну, знаючи, що на ній вже спали? Я наприклад ні
то було свою білизну постелити на надувний матрас. Вище правильно написали - ніяка ви не подруга
ВундерКИНГ• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Тоді би їм прийшлося спати на матраці без ковдр і подушок.
Olga-lyubimaya• 08 октября 2023
Ответ дляГлаголиця
В гостевом доме
А у вашому вже не знайшлось вільної кімнати? 😭
ВундерКИНГ• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
😝
ви чого у куми полізли на ліжко в їх спальню зі своєю бубочкою, а не взяли білизну і не пішли всім кагалом спати на надувний матрац чи диван? Чи у себе вдома чого не взяли постільне і не пішли самі на надувний? Бо наглість - друге щастя?
Ответ дляВундерКИНГ
Я не лізла до неї) вона запропонувала, я ОК)
Я їй нічого не пропонувала
ВундерКИНГ• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Я їй нічого не пропонувала
лізли. в спальню до чужої людини. Адекватна і вихована би відмовилась. але свою ’вихованість’ ви чудово продемонстрували у себе вдома, тому й не дивно, що поперлися в чужу спальню
ВундерКИНГ• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
🤭 ви дуже глибоко сприймає теревеньки на цьому форумі)
та прям))) просто отакі два маленькі ’штришки’ в практично ідентичних ситуаціях - і відразу видно хто є хто)
ВундерКИНГ• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Шось стало душно 🤭
на надувний матрац підіть полежіть, може посвіжіє)))
Железобетон• 08 октября 2023
без намеков скажите, что в спальне спим только мы. Подушку дайте еще одну.
Будьте так ласкаві• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Ну чекайте) ми запросили їх в гості в будинок в якому в нас було ліжко і один комплект білизни, ми в будинку тоді не жили. Ми на тому ліжку спали, займалися сексом. І тут таксі не хотіло до нас їхати, ми не мали як їх відправити додому. Вони це все мали би розуміти я думаю
Могли б забрати свою постільну білизну сексовану і з чоловіком на надувному спати, а кумам , та ще й з дитиною, дати ліжко.
ви просто фу. Це ж ви живете в дупі світу, що навіть таксі їхати не хоче... правильно ку а зробила, а краще б взагалі перестала спілкуватися з такими жлобами.
А головне, коли ви у них ночували, то вам приємно було, що куми свою спальну вам віддали....
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні, не в дупі світу, близенько до міста. Була перезмінка, тому не хотіли їхати. Так, надули матрац. Я не буду нікого класти на своє ліжко. От в все.
На вас фу
Кинг-Конгша• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
Мої батьки в батьки чоловіка дуже тактовні. Мама мене сама навчила, шо ні в якому разі на своє ліжко нікого не класти спати. Але ми колись ночували в кумів в гостях на новий рік. В них ще тоді е було дитини, а в нас донька була маленька, то вони нам віддали свою спальню. Було дуже приємно. А вже коли вони в нас ночували з донькою, ми їм трьом постелили надувний матрац, а самі лягли на величезне ліжко зручне. (Донька нашої вдома не було тоді). Кума нічого не сказала, але образилася. В десь я її розумію, вони х малою стали на матраці. Хоча я на ночівлю не кликала. Ми не могли докликатися таксі і інакшого виходу не було
Один єдиний раз я віддала свою спальню абсолютно чужим людям, це коли мій чоловік 25 лютого привіз з Києва до нас додому у Львів автобус чужих людей, всі найкращі місця віддались цим людям з дітками. Ми спали в коридорі.
Дай Бог щоб більше не було таких умов і всі спали в своїх спальнях
Ответ дляКинг-Конгша
В такій ситуації само собою, тут без питань
Будьте так ласкаві• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
На вас фу
А чого ж сама вляглася в ліжко кумів? Це ж, по суті, також чиєсь ліжко, то чому ви в чуже можете, а у ваше- ні ні?! Тільки не повторюйте , що то було заплановано, а ночівля у вас- спонтанно 😁
Та ладно вони б ще самі були, то таке, а от як з маленькою дитиною на надувному матраці спати? Що у вас в голові?! Вже б на полу їм постелили, чи що
Ндааааа
Отак і пізнаєш людей
Ндааааа
Отак і пізнаєш людей
Будьте так ласкаві• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
А як же принцип??
Тобто , чужих людей у форс-мажор то ви б пустили в своє ліжко, а куму з малечею також, по суті, у форс-мажор, ні?! 😁😁😁😁😁🔥
Там-тарарам• 08 октября 2023
Не хочу даже думать о том, что свекры спят на нашей кровати сейчас, так сложились обстоятельства, мне от этого мерзко
Цвіпканя• 08 октября 2023
Мене мама з дитинства привчала, що в ліжко подружжя нікому не можна лягати чужому. Тому коли приїжджали до нас, то спали на тому місці, яке відведено для гостей.
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ндааааа
Отак і пізнаєш людей
Ндааааа
Отак і пізнаєш людей
От проста відповідь: В моє ліжко не можна. Не хочу і не буду пускати. Я можу багато чого віддати, а ліжко не віддам.
Налогообложу• 08 октября 2023
Ответ дляМамаБест
То на матраці надувному і білизни не було?
Как_б_не_так• 08 октября 2023
Ответ дляЛепетун
А вы думаете они не занимались сексом на той кровати, которую они вам уступили когда то?
На месте вашей подруги я бы задумалась, а подруги ли вы вообще
Так діло про постіль, а не про ліжко. В них було чим перестелити постіль.