FIZ• 08 октября 2023

Порекомендуйте де купити римські штори та ролети тканинні у Києві?

darkhorse• 08 октября 2023
Купляла в Б52. Римські штори. Там є на першому поверсі і ще вище.

автор FIZ • 08 октября 2023
Ответ дляdarkhorse
А де цей магазин знаходиться?
Murzeelka• 08 октября 2023
В Леруа
автор FIZ • 08 октября 2023
Ответ дляMurzeelka
В Леруа
Мені потрібно по розмірах не стандартних, вони виготовляють?
darkhorse• 08 октября 2023
Ответ дляFIZ
Магазин Б-52, в Гугле есть. На Ул.Братиславской. Ну они и сделают под любой размер, мне тоже так делали, окна ж у всех разные.