Анонимус Я• 08 октября 2023
Чи відчуваєте ви огиду, коли котик лазить по столу, на якому ви їсте?
Результат:
вже голосів:
65 (45.77%)
Байдуже, дозволяю лазити
31 (21.83%)
Огидно, зганяю
23 (16.2%)
В мене немає кота
17 (11.97%)
Все одно лізе - терплю
6 (4.23%)
Тик
Ручки-Крючки• 08 октября 2023
Ответ дляБасина
Та я вірю)) в нас теж така грізна зайка є)))
Прелесть))
40каградусная• 08 октября 2023
Ответ дляБасина
А мій абік - товстий лінтюх)) по верхам не лазить)
Боже, вже не можу дочекатись, коли трохи ледачіший стане, поки 9 міс. - агонь. Кондьори, бойлер ( там до стелі взагалі см 10, як???) , гардероб - всі полиці, ну холодильник і верню зону курні я вже теж здала. З дивану - мені на плечі, з плечей на шафу. При цьому не царапає.
Саме геніальне - це зараз у мене на оці ячмінь, вчора пік був, так і у кота так само, от одне око примружене і все. І так дивились і так, чоловік за нього і в ветиринарку там у нього очі як тарілки, лікарі кажуть нічого нема, але прокапайте лівомецитином, на всяк випадок. Привіз чоловік додому - жодного симптому! Очі як бублики, але раз таки закапали, зовсім добре стало, тепер не примружує: симулянт і тріль! Але люблю страшне. Хоч і відчуваю, що скоро куклачовою з ним стану
Ответ для40каградусная
Мій з дитинства був не дуже стрибучий. Може через те, що пальчик був зломаний. Ми не одразу помітили, а коли вже все зрослось. Видно, ще в розпліднику під час ігрищ пошкодив. В нього максимум - це підвіконня, столи, стільниця, лежанка на кігтеточці (десь 1,3м)
Электричка• 08 октября 2023
Ответ для3@йk@
Ага, сначала чистоплотно лижет себе зад, а потом всем руки
ну тут як подивитися: дехто он теж пісюни смокче, потім тим ротом з дітьми в школі розмовляє
3@йk@• 08 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
Ну перед и после секса люди обычно все-таки моются, а коты попу полизали, а потом сразу хозяйку)) ну или там попили из чашки у кого-то)
Зажуженная Жужжа• 08 октября 2023
По логике понимаю что это неправильно, ведь кот ходит лапами по полу, это все равно что я сейчас возьму и начну ходить по столу))) но не брезгую, просто снимаю если вижу. Тем более ей иначе на окно не попасть - или по столешнице, или по столу.