На пів ставки• 08 октября 2023
Інтроверты/не комунікабельні люди як ви підтягували розмовну англійську?
Поділіться лайфхаками як ви підтягнули свій англ. Не можу ніяк розговоритися. Вже й найняла репетитора нейтіва для цього, але щось прогресу не бачу
На пів ставки
• 08 октября 2023
Ответ дляКрайня невістка
Мій чоловік інтроверт, на роботі
Ваш чоловік працював за кордоном чи просто на іноземні компанії в Україні?
Крайня невістка• 08 октября 2023
Ответ дляНа пів ставки
За кордоном. Наче і в Україні все було англійською, але в Україні рівень англійської дуже низький
На пів ставки
• 08 октября 2023
Ответ дляКрайня невістка
Це It компанія якщо не секрет?
Крайня невістка• 08 октября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Це It компанія якщо не секрет?
Ні, це виробництво спеціального обладнання, дуже вузька і наукоємна галузь. Працюють у нанометрах