лаМпочка• 08 октября 2023

Зимное ботинки

Черные высокие на тракторной подошве нравились, но надоели,их носят все.
Что еще актуально сейчас?
Почекуха• 08 октября 2023
Зимное 😂👍

Точная копия плова• 08 октября 2023
Ботфорты
Відповів всім• 08 октября 2023
Ответ дляПочекуха
Зимное 😂👍
Ботинко.
Липка-прилипка• 08 октября 2023
Якщо на тракторній підошві вам набридли, то спробуйте оригінальний варіант -- валянці. Будете виділятися в натовпі)
Оля_с_киркою• 08 октября 2023
Унти
VIKYSIA• 08 октября 2023
Угги
Тра Ля Ля• 08 октября 2023
Ugg
Аннуитет• 08 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ботфорты
Тоже вижу, что в этом сезоне будут все в них.
Точная копия плова• 08 октября 2023
Ответ дляАннуитет
Ой, я вже не повернуся до них.
Колись була цікава історія з ними)) мене вночі забрала швидка (лопнула кіста), а я обула що в кутку стояло. І це були саме лаковані ботфорти 🤦‍♀️ і см 12 каблук. Напевно лікарі були в шоці. Навіть оперувати в ту ніч побоялися мене. Але я точно отримала шок, коли одяглася їхати додому через тиждень. 🤦‍♀️ 😂

Аннуитет• 08 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ой, я вже не повернуся до них.
Та я думаю, такую боль пережить.
Точная копия плова• 08 октября 2023
Ответ дляАннуитет
Та я думаю, такую боль пережить.
Я не зрозуміла як я їх на себе натягнула з цією біллю і ще дійшла до машини, огляд, палата, а на вигляд дівчина легкої поведінки 🤦‍♀️ 😂
Аннуитет• 08 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Цибулька зла• 08 октября 2023
Високі байкерські боти або ковбойки. В мене тільки низькі є, їх і витягну з шафи
Цибулька зла• 08 октября 2023
А ще звичайні осінні чоботи високі трохи нагадують жокейські. Коротше модно багато чого)