Пишу каліграфічно• 09 октября 2023

Ви б заплатили 700 грн, за лекцію по підбору кольору інтер‘єру?

Роблю ремонт без дизайнера
І маю проблемку з відтінками
Я хочу молочні стіни, але щоб цей молочний колір був красивого відтінку
автор Пишу каліграфічно • 09 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Якось бачила,як Тома робила ремонт в одній квартирі, підібрала тон краски перевірений, але взяла банку з іншої лінійки цього з виробника під тим самим номером кольору. При викрасці виявилося зовсім не те
Ага я теж це бачила…

a.ostroverh• 09 октября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А. Як ви зрозуміли який колір гарний?
У блогера подсмотрела
Она его во многих своих ремонтах использует. Но также настаивает на выкрасах на месте.
Я +- понимала какой эффект хочу, и довольна очень

Вот он, на стене
Похожим на раскладке ral оказался 1013
Но вживую на дереве (комод и двери) он более сливочный что-ли
Стены ближе к яичной скорлупе
Полуничка• 09 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Нет
Кроме меня никто не знает, что мне нужно в моем доме
Я сама архитектор и могу всё сделать сама. И даже мебель я проектировала и с мужем сами собирали
прикольный ответ профану от профи! в этом же и суть, что человек сам не может реешить!
Мааарковная• 09 октября 2023
Ответ дляВбигудях
Якщо це Томи чек-лист, то напевно так. Але вам на місці все одно потрібно буде підбирати викраси, щоб це було при вашому освітленні і на вашій території.
Понятно.
Автор - и есть этот самый Томи.
А Вы - проплаченный комментатор под анонимом?
Жалоба
Відкушу все що стирчить• 09 октября 2023
Ответ дляПолуничка
Там нечего решать
Кто за вас должен решить, какой цвет вам нравится?
Мааарковная• 09 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Якщо це курс Томи, то вона точно вкаже про те, що будь-який колір треба робити викрас. І якщо вибраний вами колір буде виглядати не так,як ви планували, то потрібно буде купувати інший варіант і теж робити в крас
Про этого Тома никто до этой темы и не знал.
Жалоба за рекламу на вас и на автора
Джавеліна• 09 октября 2023
Ні, заплатила би дизайнеру за підбір. У мене з цим проблеми. Поки все не в купу не зберу, не розумію чи підходить, тож дешевше заплатити людині, яка це може зробити.
Баба Йога• 09 октября 2023
Ответ дляМааарковная
Понятно.
Автор - и есть этот самый Томи.
Жалоба
Та поверьте, Тома про кидстафф вряд-ли вообще знает. Ей сесть некогда, особенно сейчас, когда её дом разнесли.
Понятно ей....
a.ostroverh• 09 октября 2023
Ответ дляМааарковная
Жалоба за рекламу на вас и на автора
Вы не знали
Я знаю года три уже

Нигде же не написано ни фамилия, ни студия

a.ostroverh• 09 октября 2023
Ответ дляБаба Йога
Понятно ей....
((((
Капец
Полуничка• 09 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там нечего решать
я сделала так как мне ’нравится’, но оно не сочетается! хотя вроде и интернеты читала
Партизанка• 09 октября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Я думала там написано конкретно колір номер який зараз гарний
я ржу)) честно)) это ж капец)вы должны учитывать в своей квартире всё) с какой стороны солнце встает, где садиться, теплая сторона или холодная) цвет одного оттенка даже в одной квартире на стенах будет по-разному выглядеть)
кроме банок за 700 грн эть еще маленькие пробники) вот их и берите) + выкраску можно корректировать делая цвет светлее или темнее )
Зоя Жорівна• 09 октября 2023
Ответ дляМааарковная
Жалоба за рекламу на вас и на автора
Такого Тома? Тот, кто знает этого дизайнера-блогера просто догадались о ком речь. А вы даже не в курсе какого пола дизайнер. Что вам прорекламировали непоеятно
Зоя Жорівна• 09 октября 2023
Ответ дляa.ostroverh
У блогера подсмотрела

Вот он, на стене
Похожим на раскладке ral оказался 1013
Стены ближе к яичной скорлупе
Очень кразиво
a.ostroverh• 09 октября 2023
Ответ дляПартизанка
Ту да же цвет пола и мебели
На фоне остального цвета, стены могут играть в ту или иную сторону
a.ostroverh• 09 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Очень кразиво

Дяка
Вбигудях• 09 октября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Тоді смисл з цього курсу? Так це Томи
Я за нею слідкую, мені подобається як вона поєднує все
Якщо ви за нею слідкуєте, то вона розповідала що там є і для чого він був створений. Мінімізувати ваш час і варіанти поєднання кольорів з їх абревіатурою. Там є складні цифри NCS системи та поєднання кольорів, які гарно виглядають майже скрізь. Я не купувала, тому що сама розуміюся на цьому.
В будь-якому випадку, повторюсь знову, вам все одно треба будуть викраси і огляд у себе на території під своїм освітленням. Іншого варіанту нема.
Вбигудях• 09 октября 2023
Ответ дляМааарковная
Понятно.
Автор - и есть этот самый Томи.
Жалоба
Оце вас торкнуло 😆
Тома напевно і не знає про порадницю. Там і так все добре, без неї.
І де та реклама? Автор, навіть замалювала назву. Я просто теж слідкую за цією дизайнеркою.
Рожева юбка• 09 октября 2023
Ответ дляВбигудях
Оце вас торкнуло 😆
Дайте будь ласка якесь посилання, що це за дизайнер цікаво

Вбигудях• 09 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
Ой, то зараз буде, що я вона)) в інстаграмм пошукайте по імені.
Рожева юбка• 09 октября 2023
Ответ дляВбигудях
Це таке темненька україномовна дівчина?
Вбигудях• 09 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
Це таке темненька україномовна дівчина?
Так