Майор Медуза• 10 октября 2023
Подружка постійно дає поради, якими я не користуюсь.
Як припинити її повчання?
Криниця щастя• 10 октября 2023
А що радить? Мені і гінеколог колись радила стрибнути в гречку. Тепер жалію, що не слухала її.
Пи Пи Пилюля• 10 октября 2023
Якщо вона подруга, то достатньо буде репліки: Аня, я розумію, що ти з кращих мотивів, я це ціную, але я зараз в такому стані, я дуже болісно сприймаю поради, навіть твої. Зрозумій мене, будь ласка. Я була б тобі вдячна, якби ти просто вислухала і підтримала.
Анти-анонім• 10 октября 2023
1. Казати , да да, і не звертати уваги
2. Чесно попросити , щоб вона не давала поради. Скоріше за все вона образиться.
Майор Медуза
• 10 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Теми здоров´я та краси.
Пи Пи Пилюля• 10 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
У мене колись був стоматолог, який при прощанні радив регулярно чистити зуби і вести активне статеве життя.
Майор Медуза
• 10 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вона лікар?
Ні, вона трішки старша, досвід.
Майор Медуза
• 10 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Наприклад???
Що й куди я маю вколоти, які засоби для догляду придбати, чим намастити своє тіло й т.д.
Мамина квіточка• 10 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Классні поради! Це ж інформативно! Але що колоть, має радити лікар
Salsa-24da• 10 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Скажіть, що ви ще молода для того)))
Подружка хоче бути потрібною і корисною.
Зазвичай такі люди так себе поводять, котрим не вистачало визнання в дитинстві .
Заела_пластинка• 10 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Теми здоров´я та краси.
То може варто прислухатись?
Знаю жіночку в якої жахливий стан шкіри на нижніх кінцівках. Виглядає просто гидко і вона нічого з цим не робить. Я точно знаю як з цим справитись і теж чешеться язик сказати. Якщо людина нерозуміє як доглядати, то вважаю що потрібно сказати. Я ж просто бачу проблему і мені незрозуміло як так можна.
Може ваша подруга поділитись хоче
вентиляторная• 10 октября 2023
Непрохані поради - мега бісяча штука.
Кажіть жартома: Оляяяя, вимикай режим порадниці) Бо дам по носі зараз.
Ну, щось у вашому дусі, як ви спілкуєтесь. Але кожного разу.
Вона зрозуміє.
Треба ось так• 10 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Скажите, что вы за естественное старение.
вентиляторная• 10 октября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
То може варто прислухатись?
Може ваша подруга поділитись хоче
Не кажіть. Стримайтесь.
То її тіло
Майор Медуза
• 10 октября 2023
Ответ дляМашМааш
А почему не хотите эти средства или колоть , или мазаться?
Мене все влаштовує
Пи Пи Пилюля• 10 октября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
То може варто прислухатись?
Може ваша подруга поділитись хоче
Це її особисті кінцівки, які її влаштовують. Вас вони не влаштовують. Чому вона має робити зайві рухи, щоб вам догодити?
Царевна в уггах• 10 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
гинеколог не мужик был?
СкрипяСердцем• 10 октября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
То може варто прислухатись?
Може ваша подруга поділитись хоче
Ви лікар?
Вона знає свою проблему.
Якщо не питає поради - значить їй не потрібно.
Мені говорять, щоб фарбувала волосся, бо вже пора, 40+. Сивини немає поки - перукар про це говорить.. Свій колір каштановий. Мені подобається і я не хочу фарбувати.
Останній раз просто сказала тій же ’порадниці’ що пофарбувала в свій колір. Відповідь ’Ну нарешті, а то як девочка’
Вона знає свою проблему.
Царевна в уггах• 10 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
скажите,спасибо,я в это не верю,давай закроем вопрос
66сезон666серия• 10 октября 2023
Ответ дляТреба ось так
И добавить: как у тебя
Столічна штучка• 10 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Це дійсно некорисно для вас? Тоді так і скажіть. Наприклад «я іншої думки стосовно уколів красоти», «я для себе вирішила інакше», «я обрала інший крем і він мене влаштовує». Не бійтеся відповісти, головне не виправдовуйтесь. Нехай відчує, що ви не амеба, що теж щось знаєте та розумієте
Ну ниче се• 10 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Цікавий метод лікування, це стосовно якого захворювання?
Жертва интернета• 10 октября 2023
Соглашаться и делать по своему
Сказать ртом, что ее советы не актуальны
Перестать общаться