Здравствуйте, ночью был мороз, и заморозил плоды перца и зелёных помидор((
Можно что-то из этого сделать,приготовить, заморозить??
Так жалко выбрасывать((
Мастер Пис• 10 октября 2023
А почему в середине октября у вас ещё перец и помидоры на грядках не собраны?
Просто имейте это в виду на будущее.
Можно заморозить.
Можно проверить и сделать лечо или аджику.
Просто имейте это в виду на будущее.
Можно заморозить.
КрестьянинДиор• 10 октября 2023
Перець заморозьте, а помідори доведеться викинути. Тільки перець до морозилки гарно пакуйте, а то він пропахтить вам усе.
Позитивна• 10 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Просто имейте это в виду на будущее.
Можно заморозить.
Просто имейте это в виду на будущее.
Можно заморозить.
В мене теж ще є помідори на городі. І що?
Заикальница• 10 октября 2023
Ответ дляПозитивна
теж не розумію нащо їх викорчовувати, якщо вони ще росли. Тож не картопля
Мастер Пис• 10 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Давно обіцяли заморозки.
Зазвичай до них те, що мерзне збирають. Ну або хай мерзне.
Мастер Пис• 10 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
Не викорчовувати, а зібрати плоди
Перець в помідори морозу бояться
Заикальница• 10 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Не викорчовувати, а зібрати плоди
Перець в помідори морозу бояться
так плоди постійно збираються по мірі їх дозрівання
Позитивна• 10 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Давно обіцяли заморозки.
Хто живе лише городом, той і може вказувати іншим, що і коли збирати. А то ще й на роботу їздить за 30 км своїм ходом, той город збирає коли в нього виходить , і погода дозволяє
МеняАЖтрусит• 10 октября 2023
Я теж не зібрала все. Бо помідори геть зелені, вони в хаті такі не достигають. Чи померли дізнаюся на вихідних. Якщо так, то так і буде в будь-якому випадку їх тільки викидати треба було бо геть зелені
Кайдашева дочка• 10 октября 2023
Ой,а мы огород оставили с помидорами и перцами и уехали в отпуск .Тоже замерзли наверное.В завтра посмотрю.Но я все выкину Уже наконсервировала
Сон і дрімота• 10 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Так погода не дозволила
Українська зірочка• 10 октября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Зачем помидоры выкидывать. Я сама не делала, но меня угощали аджикой из зеленых помидор, неплохая.
ФрекенБок• 10 октября 2023
У меня тоже самое. Я все это мою, чищу, режу, складываю в кастрюлю, добавляю лук, яблоки или сливы ( можно и то и другое), кориандр, перец горошком или молотый, лавровый лист. Хорошо провариваю и пропускаю через ’Струмок’. Затем увариваю, добавляю по вкусу соль, сахар, уксус и закатываю в банки.
Получается обалденный соус.
На пів ставки• 10 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Зелені помідори можна консервувати як огірки. Ми так зібрали, що були на кустах зеленими.
МеняАЖтрусит• 10 октября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Ми не їмо консервації. Не подобається.
КрестьянинДиор• 10 октября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не з морожених же.
Українська зірочка• 10 октября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Не з морожених же.
Да какая разница? Я морожу плотные помидоры целиком (потом их без разморозки сразу в духовку), остальные кусочками, на пиццу, и дт.
КрестьянинДиор• 10 октября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Зелені на піцу? І як, нормально?
Українська зірочка• 10 октября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Зелені на піцу? І як, нормально?
Да нет же)) спелые.
Из зеленых я писала, аджика неплохо, потом есть кусочками какой то острый салат.
Какая разница, что их морозом прибило, они же не испортились?
Мастер Пис• 10 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Але вони й не жаліються що урожай пропав
Позитивна• 10 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Бо в них багато вільного часу і вони заповнюють його городом