Все будет, но потом• 10 октября 2023
Кто разбирается в Next?
Понравилась детская куртка. Но на сайте абсолютно непонятно на какой сезон она. Состав 100 полиэстер.
Что значит warm wadded parka?
Голодаю• 10 октября 2023
вроде как теплая и водостойкая.. я подобную взяла на девочку, мне кажется холодная осень. Правда я пролетела с размером(
Я шалунья• 10 октября 2023
Next в принципі не має верхнього одягу на дуже низькі температури, все від теплої до холодної осені
Простецкая• 10 октября 2023
В нас така була червона. Тонка осіння, на флісі. На осінь гарна, на зиму холодна.
Sandra_6594• 10 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
не правда, я купляла дитині там куртки и комбез на сильну холодну зиму,вони були дуже теплі
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Якщо на хлопців то є. Там дуже теплі пальто , малий ходить на байкову рубашку у мінус 5, якщо мінус 10, то на майку і худі не буже тепле.
Я шалунья• 10 октября 2023
Ответ дляSandra_6594
можливо я помиляюсь, але все що я купувала і було представлене як ’зима’ було нашею демісезонкою
Бува і таке• 10 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Бо в них нема таких зим як у нас
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Я звонила оператору, все що не розуміла, або переписувалась. То вони нормальні відповіді дають. Все сходилось. І мені наче там зиму і так видно. Та і по ціні вони дороще.
ОбережнаЯ• 10 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Бо в них нема таких зим як у нас
Так і в нас немає таких зим як колись
Нехай щастить• 10 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Бо в них нема таких зим як у нас
А в нас які зими? 2-3 днів -17 і все
В минулому році навіть снігу не було
Бува і таке• 10 октября 2023
Ответ дляНехай щастить
А в нас які зими? 2-3 днів -17 і все
В минулому році навіть снігу не було
І що? Я своїм на нашу зиму багато разів брала куртки Некст, ніколи не мерзли, але ж всі вдягають дітей по різному. Комусь треба щоб на -30 було розраховано, і шапочку вже в +15 вдягають. Такі вважають куртки типу некст непридатними для нашої зими
Простецкая• 10 октября 2023
Є там дуже теплий верхній одяг. Чоловік ходить у нас париться в їхній куртці, хоча на рубашку одягає. Для хлопців , із того, що дома дуже теплі куртка і пальто. Там є і чорні кольори. Ми відходили в чорному пальто, тепер синє купила і куртку на активний відпочинок. То під пальто ні разу светр не одягла, тільки реглан на майку. Куртка така сама тепла, але коротка, стегна прикриває. Є і така як автор виставила, померанчева , то я вверху переплутала, бо є схожа червона( зараз вона тепла буде, в ній жарко, на холоднішу осінь, і теплу зиму)
Кнопус• 10 октября 2023
Соглашусь, что там скорее Деми зима, не на большой минус. Купила пару лет назад наподобие- и сразу продала.
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляКнопус
Є там багато дуже теплих пальто і курток. Саме на наші холодні зіми, коли вони були холодні. Теплішого я і тут не бачила. Я вже там мабудь весь ассортимент знаю, бо тільки там беру. Що не знаю, запитую у чаті.
КрестьянинДиор• 10 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Що можете сказати про перше Ваше фото? Не широка, не більшомірить? Якщо зріст 172 см, можно сміливо брати розмір 176см. Дякую
Богдана-df90• 10 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Я таку червону купила, завтра очікую забирать
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Вона не широка, так 176 , тотще і може бути великувата.
Меня много• 10 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
А як же розділ зимовий одяг?