Хома з пастою• 10 октября 2023

Рибка "Півник" не їсть і постійно спить

Добрий вечір. Маю рибку "Півник", в мене близько 3.5 роки. Сьогодні 4 день як перестала їсти і постійно спить на дні, чи притулившись до стінки акваріума. Воду міняла відстояну, як завжди. В кого були такі рибки, скільки у Вас жили? Не хочу думати, що вже їй час, але читала, що живуть без іжі 7 днів, і не погодую ж насильно ( Дуже шкода, живе створіння і теж мучається. Негативні коменти тримайте при собі, будь ласка.
культУра• 10 октября 2023
Вообще они не долго живут. Но вариант ещё, что вода холодная. Они очень любят тёплую

Налитое яблочко• 10 октября 2023
півник 3.5 роки???
дуже старенький, в мене нещодавно помер півник йому було 2.
нажаль ви ніяк не допоможете якщо рибка стара
Подвійна веселка• 10 октября 2023
Может быть азотистое отравление, но такое часто у новичков… растения в аквариуме есть? Какой объем аквариума? И какая температура воды?
So_so• 10 октября 2023
Не холодно ему?
ЛЮБА• 10 октября 2023
Живут от 2 до 5 лет, вода от + 25 , пишут если ниже то зарываются в грунт .
Налитое яблочко• 10 октября 2023
в мене півник повністю побілів (був синій). Навіть пережив дуже жовгий переїзд машиною. Жив білим останні пів року... але останні місяці сидів в конурці, вилазив рідко
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ длякультУра
Як завжди начебто, холодно ж 2 дні лише
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
півник 3.5 роки???
Я читала, що 3-6, думала ще не старий (
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Акваріум пустий, температуру води не знаю, акваріум невеликий десь на 5 літрів

автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Акваріум пустий, а як ту воду нагріти, це ж невперше осінь і поки не має отоплення, але раніше такого не було
ЛЮБА• 10 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Есть специальный обогреватель для аквариума .у меня уже давно акваса нет , может уже и навороченные с поддержкой температуры есть
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
В мене теж синій. Я як приходила з роботи, він завжди до краю припливав в дивився, цікаво дуже, начебто говорять, що риби дурні, а він знав, що буду годувати. Може і смішно це звучить
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Дякую, він з самого початку так, і в магазині в стаканчику продавали на 200 мл, тому нічого не докуповувала, якось читала, за підставки з підігрівом, але хтось так рибку зварив, то передумала
ЛЮБА• 10 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Ну для нормальной жизни нужен хотя бы от 3 л аквариум , на дно камни или песок, укрытие ,травка .
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Тому і купила, бо шкода стало, акваріум десь на 5,але пустий. Спробую зараз акваріум в миску з теплою водою поставити, може допоможе. Дякую
ЛЮБА• 10 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Можете подливать теплую воду в аквариум .
автор Хома з пастою • 10 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Але лише з відстояну можна, а я якраз сьогодні змінила ( і рот в неї відкритий весь час, раніше ні.
ЛЮБА• 10 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Я отбирала ту что в аквариуме подогревала и добавляла обратно . Когда добавляла горячую рыбку сочком поднимала из воды , наливала горячую и так пару раз в день .
13чудоСВЕТА• 10 октября 2023
Обогреватели сейчас с терморегуляторами продаются, Вам самой маленькой мощности на такой объем хватит. Удачи питомцу, люблю петушков, они такие красивые! Вам правильно девушки пишут- петушки теплолюбивые, а сейчас похолодало, если нет автономного отопления, то ему точно холодно.

Танго утрьох• 11 октября 2023
Автор, нельзя подливать теплую воду в аквариум, скачки температуры -сильный стресс для рыбы, как и холодная вода. Купите терморегулятор с термостатом, он будет сам контролировать постоянную температуру, котррую вы зададите. И термометр обязателен.
https://pollypets.com.ua/termometr-zovnishniy-nakl...
Про уход за петухом тоже почииайте, комфортная ему температура 24-28 градусов. Но это не значит, что сейчас 24, а через час 28, а через полдня опять 24, лучше терморегулятором подобрать температуру из этого диапазона , и он будет держать ее постоянно.
https://www.zootovary.com/uk/ribka-pivnik-a-435.ht...
Налитое яблочко• 12 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
в мене теж був активний, а потім почав біліти... і по суті повністю став таким альбіносом білим... постійно сидів в ’будиночку’. Альбіносом він ще з пів року прожив, хоча і казали в зоомагазині, що такі риби швидко помирають, наче то інфекція (поцарапався якось).
Зараз купила іншого, він аж гіперактивний в порівнянні з попереднім стареньким півником.
В зоомагазині Вам можуть щось порекомендувати, але якщо то просто старість - ви нажаль нічим йому не допоможете.
Налитое яблочко• 12 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
та ну, не морочтесь підливом води, то лише стрес рибі, ви ж не можете кожні 30 хв підливати, в мене років 10 назад був півник і просто жив в акваріумі без забобонів і теж прожив життя. Зараз в мене є підігрів, але я не думаю, що той підігрів має коллмальне значення. Раніше всі купували півників в круглий маленький акваріум і ноомально вони там жили.
автор Хома з пастою • 13 октября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую, поки без змін
автор Хома з пастою • 13 октября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую
автор Хома з пастою • 13 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Дуже Вам дякую