Вапщета• 10 октября 2023
Як допомогти доньці, не складається спілкування з однокласниками.
Донька пішла до 7класу через 2 роки дистанційно навчання. Дуже хотіла до школи, в колектив. Але якось не складається спілкування з однокласниками. Вона спокійна, перша розмову завести не наважується . Переживає із-за цього.
З вчителями чудові відносини, змінювати школу навіть не розглядує .
Як можна допомогти з моєї сторони?
Фиона Шрековна• 10 октября 2023
Что говорит классный руководитель? Какое его мнение, как ребенок вливается в коллектив? Что говорит сама дочь? Совсем нет общения с одноклассниками ?
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
До класного керівника ще не зверталася. Донька каже, що спілкування є лише стосовно уроків. Вона гарно вчиться, просять допомогти. Що на перерві до неї ніхто не підходить. Вона теж не підходить бо не може наважитися .
Фиона Шрековна• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
То есть ее не игнорируют, не обижают, но и в компанию не берут. С уроками как помогает? Списать дает или помогает разобраться?
Сапай вазони• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
Так її не зобов´язані любити і з нею дружити.
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Саме так, всі по компаніях, вона одна. Допомогає розібратися , на уроці запитують правильну відповідь. Домашку допомогає в школі зробити.
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Мова не про дружбу, а про спілкування. Вона відчуває себе в класі зайвою через дітей
Фиона Шрековна• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
Дочь страдает от этого, ей хочется примкнуть к какой-то компании в классе?
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Так, її це турбує. Дуже хоче спілкуватися
В шоколаде• 10 октября 2023
Запитати у доньки чи є в класі ще такі дівчатка по характеру як вона, чи є хтось з ким вона бачить перспективу дружби і потім попросити класного керівника посадити їх разом. Тихим та малокомунікабельним дітям зачасту достатньо і однієї подружки
Фиона Шрековна• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
Дети часто неохотно принимают новичков в свои сдруженные коллективы, может в какой-то неформальной обстановке ей с ними разобщаться? Типа поездка на каникулы куда-то с классом, поговорите с классной, объясните суть проблемы, попросите помощи, только ребенку об этом не говорите. Как вариант, можно пригласить детей из класса на день рождения, может так получится наладить общение
Області пітьми• 10 октября 2023
Моя тоже такая, тоже 7 класс, только перешли в другую школу, вообще общается по минимуму. Она говости что это ей не надо. А я понимаю что она безумно зажата. СБ хоть сестра есть погодка. С учителями нормально общается, а с детьми боится
Точу ляси• 10 октября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ну вот моя тоже малообщительна. Таких как она у них в классе нет
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Клас не новий, ми в ньому з 1 класу. Тільки останні 2 роки навчалися дистанційно. Це літо їздила в табір. Зі слів вчителів вона там була дуже активна. В школі все по іншому, всі по компаніях, вона сама.
Астоновитесь!• 10 октября 2023
Моїй допомогли настолки, правда, вже 10 клас і туди прийшли діти з шести класів паралелі, тобто, половина точно новеньких (фізмат). Під час тривог спускаються в укриття, з собою завжди щось легеньке типу окія, уно. Спочатку тільки вона приносила, зараз і інші щось тащать. Плюс вчителька кожні три тижні пересаджує. Сідають хто де і з ким хоче, але з однією умовою - без повторів, ніхто не може сидіти з однією і тією людиною двічі. Процес пішов, друзів нема, але спілкуються між собою всі.
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Я думаю що зміна школи теж нічого не змінить:(
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
У нас теж пересаджують. Але в дійсності діти сідають де хочуть. Донька сама низька в класі і сидить сама на першій парті з початку вересня
Астоновитесь!• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
Моя теж вересень сиділа сама на першій парті перед вчительським столом, але з іншої причини - поганий зір, хоч і одна з найвищих у класі. Зараз на другій з якоюсь дівчинкою вже. Через два тижні знов пересадка. Далі третьої парти бокових рядів їй не рекомендовано.
Вапщета
• 10 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Дуже хочеться допомогти, підтримати доньку. Тільки не знаю як це зробити :(
Пенек Возмездия• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
У вас хоть в школу ходит. Моя в школу не хочет, а друзей хочет, но знакомиться боится и стесняется.
Со взрослыми при этом отлично и быстро сходится.
Поговорите может с ней, обсудите всех девочек например и приметьте потенциальную подружку. Потом можно попробовать общие интересы поискать. Главное не целиться на всех, а выбрать с кого попробовать начать. Даже если не сойдутся, маленький опыт уже будет
Малая Налегке• 10 октября 2023
Ответ дляВапщета
Только помогла смена коллектива