Анонимарик• 10 октября 2023

Що зараз дає прописка?

Родичка хоче прописатися в нас з чоловіком - це формальність для оформлення певних документів.
Скажіть, чи після прописки ця родичка не матиме прав на частину житла, в якому буде прописана?
МадамОхмури• 11 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Нащо?
ну то значить ні
це добре
бо якби були юристи з такими знаннями, то це горе.
Летала_НаМетле• 11 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
ну то значить ні
це добре
Як добре, такі клієнти як ви найкращі. Сама себе запевнила у чому захотіла.
Біле пальто• 11 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Можливо арешт наклала служба ДВС.
Так, арешт наклала виконавча служба . Кредитів та знайома набрала в багатьох банках невеликих по 10 , 20, 30 тис .
МадамОхмури• 11 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
на ’прописку’?
досить брехати вже
ЯяяКакаджамбо• 11 октября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я бы не прописывала, есть юридические нюансы плюс лишние затраты по оплате квартиры.
Юридических нюансов нет. Собственник может в любой момент снять этих людей с регистрации через суд.
Ванна Тазиковна• 11 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Через суд и есть юридический нюанс)))))) это не совсем два пальца об асфальт, какбэ.