Бізешка• 11 октября 2023

Чому на порадниці так багато тем про Ізраїль?

А ви бачила, що робиться у нас? В Сумах дитину вбили, росія почала контрнаступ, русня знищила наш літак. Чом всі новини заполонив Ізраїль? Про нас же всі забудуть. В нас було гірше ніж там.
LudaSHS• 11 октября 2023
Ответ дляFilomena
Та прям. У маньки своя лінія, у всенетакоднозначників інша/ протилежна.
Ми з півтора роки вже в цьому ботівсткому лайні навчилися розбиратися.
А ви ні?
У мани не линия, а что ’прочитала то и принесла’, что на глаза попало...
Каспарова июльского приносила в октябре. Уже ’устаревшего’, до вильнюского
Многие новости постит дважды, иногда старое вообще
Jave• 11 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ні, я не про це. Я про те як орда прийшла до нас в Бучу ( не попередивши, втиху, підступно). І почала вбивати наших дітей, гвалтувати наших жінок.
А я про те що сектор Гази з одніє сторони відірванний від решти світу Ізраїлем (який не дає жінкам виїхати через свою територію), з іншою Єгиптом (який закрив пункт пропуску) і морем. І куди і як їм зараз йти? Вони в пастці.. так там є терористи але окрім цього так 2.5 млн людей і більшість з них не хотіли війни.. чесно поражають тук деякі які зловтішаються від того що палестинці самі того заслужили..
Filomena• 11 октября 2023
Росіяни підірвали газопровід фінам.
І на днях США має затвердити нам пакет допомоги великий.
Чекаємо.
havealook• 11 октября 2023
Ответ дляJave
якщо більшіть не хотіла війни, поясніть, як так вийшло, що вони обрали хамас своєю законною владою?
А дітей - так, дітей жаль.
Сестры Гримм• 11 октября 2023
Ответ дляJave
І шо мав зробити Ізраїль, з вашої точки зору? Як ви бачите його подальші дії?
Бузу• 11 октября 2023
Ответ в ваших же словах. Если все переключаться на Израиль, то к Украине будет меньше внимания. Поэтому все и следят за тем как там развиваются события, кто бы что ни говорил но то что там происходит влияет на нас напрямую, поэтому нужно быть в курсе всего.
Filomena• 11 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну тут так.
Абсолютно тупо. Іноді здається, що це спеціальна тактика.
Як у настюши, що про Зеленського писала так, що нудота підкочувалася.
Jave• 11 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Тут багато хто намагається аналізувати події в світі, про які почув вчора і стали раптово великими ексПерДами.. для мене терористи, політики окремо йдуть від немовлят та дітей та старих людей, чи то палестинців, чи ізраїльтян чи українців..і не бачу нічого поганого що зараз говорять про інший військовий конфлікт, тому що дурнем треба бути, щоб думати що ти будеш в центрі уваги завжди..
Чашечка кофе• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Якого тоді вони привели до влади і підтримувати їх дії?
Zelenkа• 11 октября 2023
Світ забуде про Україну, бо на якомусь форумі пишуть про Ізраїль? Автор, ви серйозно?
Може, вам пора відпочити від форуму?
Filomena• 11 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Відкрити кордон і запустити всіх в середину.
А Єгипет тут звісно збоку постояти має. Нащо йому терористи?
genteestupida• 11 октября 2023
Один из самых тяжелых дней войны прошел у Авдеевки 10 октября, – DeepState.

россияне атаковали несколькими колоннами и десантом. Использовали арту, авиацию, ракеты. Наступали из Красногоровки, Новоселовки Второй, Водяного, Песков и Веселого.

рф надеялась на блицкриг. П*дарам таки удалось захватить некоторые позиции
——————
Израиль и Палестина ясно .. Но у нас как видим продыху нет (( Миру интересны сейчас новые ужасы , все по плану фюррера .
Jave• 11 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Давайте на чистоту, як давно ви вивчаєте питання ізраїльсько-палестинських відносин 2 чи 3 дні? Я ніколи не берусь оцінювати питання в якому не розбираюсь..
Чисто з людської точки зору Ізраїль мусив і мусить пропустити жінок, дітей пенсіонерів на іншу територію Палестини
LudaSHS• 11 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ну тут так.
Ну другие мало создают тем, мы и сами пишем в таких маниных.
Я виду на сайте к авторам тем, даже в отдыхе или в сумочках включается хейт. Попробуй создай тему Политика и держи ее много страниц и веди.
А Тема мани - и кто надо - срется, кто надо вступает в диалог интересный. Кто надо выкидывает фрустрацию.
LudaSHS• 11 октября 2023
Ответ дляFilomena
Росіяни підірвали газопровід фінам.
Чекаємо.
Там еще

Польща надала Німеччині докази причетності росіян до вибуху на ’Північних потоках’ — Zeit.

Видання пише, що польські спецслужби ідентифікували частину екіпажу яхти ’Андромеда’, яка знаходилась у зоні інциденту. Згідно з цими даними, кілька чоловіків, які перебували на судні, принаймні вже деякий час, мають російське громадянство. Відповідну інформацію було передано Німеччині.
Видання пише, що у Німеччині до вибухів на газопроводах причетною вважають Україну.

Також раніше у німецьких спецслужбах висловлювали припущення, що до вибухів може бути причетна й сама Польща.
orachka• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Я зараз порівнюю розбомблену палестинську Газу з Маріуполем, Бахмутом та Северодонецьком.. також дивлюся на тих палестинських жінок з дітьми, які намагаються виїхати з того регіону і мені шкода їх.. вони відірвані від світу Ізраїлем зараз і можна сказати приречені
Не оскорбляйте память жителей Мариуполя.Они предварительно не выбегали вырезать русских в поселках.
ammakat• 11 октября 2023
Ответ дляБузу
Вот и Зеленский переживает.

Президент Украины Владимир Зеленский обеспокоен возможным смещением фокуса с Украины на ситуацию вокруг Израиля. Об этом он заявил в интервью телеканалу France 2.

«Внимание мирового сообщества к Украине может снизиться», — отметил украинский лидер, подчеркнув, что это грозит последствиями. По его словам, в случае прекращения поддержки Киева «время будет играть на стороне России». Зеленский также выразил надежду, что США продолжат помогать Украине.
Сестры Гримм• 11 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ебіпет не хоче взяти хороших людей, яких він підтримує, до себе? Дива.
Kot_v_meshke• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Ничего он не должен. Нельзя договариваться с теми, кто пришел тебя убивать. Пропустить женщин и детей? А если там будут смертницы, обвязанные взрывчаткой? Странно думать, что при нападении на другую страну, тебе не прилетит ответка. Власти Палестины сами должны заботиться о своих жителях.
Jave• 11 октября 2023
Ответ дляorachka
Ви реально зараз говорите що коли ти співчуваєш дітям сектору Гази, які стали заручниками людської тупості то це погано?
Kot_v_meshke• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Ну это как жалеть русских детей в шебекино, например. Вот мне не жалко.
orachka• 11 октября 2023
Ответ дляJave
За все эти годы именно мирные могли переехать как минимум из Газы в Палестинскую автономию,Хеврон и любую арабскую страну.
А Мариуполь был просто мирным процветающим городом,а не в мировых новостях несколько раз в год десятилетия
Чашечка кофе• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Чисто з людської точки зору ви про цей кофл дізналися в суботу і зараз розійшлися на романтичні епітети
LudaSHS• 11 октября 2023
До наших новин
Чашечка кофе• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Їхнім батькам на них чхати, то чого хтось інший має співчувати?
Jave• 11 октября 2023
Ответ дляorachka
ви з Маріуполя.
Filomena• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Ви маніпулюєте. Намагаєтеся перенести відповідальність за те, що відбулося на жертву.
Можете співчувати скільки вам хочеться.
Але винна в цьому чинна влада гази і їх спонсори.
Може нам відкрити кордони для кацапні через лінію фронту?
А що шмякіно ж обстрілюють?
Давайте їх приютимо, хлопці коридор зроблять.
orachka• 11 октября 2023
Ответ дляJave
ви з Маріуполя.
Вообще нет
Jave• 11 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
спейси• 11 октября 2023
Потому,что заняться нечем и язык надо почесать.Через неделю пережуют и успокоятся