Бізешка• 11 октября 2023

Чому на порадниці так багато тем про Ізраїль?

А ви бачила, що робиться у нас? В Сумах дитину вбили, росія почала контрнаступ, русня знищила наш літак. Чом всі новини заполонив Ізраїль? Про нас же всі забудуть. В нас було гірше ніж там.
svitirok• 11 октября 2023
Автор, я до одурі рада бачити вашу тему. Раз Ви тут, значить чоловік вийшов на зв,язок???? Забийте на тих малахольних з їхніми темами. Сьогодні з купою знайомих обговорювали та подумки молились за наших. Тут просто сидить такий контингент , в реальному житті все інакше

автор Бізешка • 11 октября 2023
Ответ дляsvitirok
Так, вийшов, скинув вночі +
havealook• 11 октября 2023
Ответ дляAnnalise
Ну а как мы Зе выбрали, а?
Нормально выбрали, как оказалось. Лучше было такого как Янык - чуть что, чтобы сразу сбежал?
havealook• 11 октября 2023
Ответ дляAnnalise
Из Шебекина можно выехать куда угодно, в отличие о Газы. Это несравнимое
Об этом жители и власти Газы должны были думать перед тем как нападать. Не?
kisunya11• 11 октября 2023
Ответ дляJave
ваш пост о 12.07 говорить зовсім протилежне Ві аж зі штанів випригували доводячи що я не в Україні але я дуже рада що на кінець до вас дійшло що то не ваша справа
А я не вам писала ) чого ви влізли?
Хоча краще не відповідайте)
svitirok• 11 октября 2023
Ответ дляБізешка
Так, вийшов, скинув вночі +
Слава Богу! Весь день подумки поверталася до Вашої теми. Яка гарна новина на ніч. Дякую,що відписалися. Я колись студенткою любила їздити на кар’єр в Авдіївці , вірю, що рідна земля поможе нашим воїнам здолати ту орду.