А ви бачила, що робиться у нас? В Сумах дитину вбили, росія почала контрнаступ, русня знищила наш літак. Чом всі новини заполонив Ізраїль? Про нас же всі забудуть. В нас було гірше ніж там.
Flower Girl23• 11 октября 2023
Ответ дляFilomena
Тобто те, що більшість тем проти цих наративів, вас не дивує?
За останні 12 годин створено не меньше 20 тем про те, який Ізраїль поганий.
Тому тут не зовсім зрозуміло чия ботоферма відпрацьовує.
Не знаю, как там насчёт ’ботоферм’, но...
Ответ дляAnnalise
Ну а как мы Зе выбрали, а?
Он уже угрожает, что если война не закончится, он пойдет на второй срок… кто только его выберет?
«Зеленский заявил, что Украина находится в «последнем, сложнейшем периоде войны». Он также сказал, что станет баллотироваться на второй срок, если боевые действия будут продолжаться. В ином случае на пост он больше не будет претендовать»
Ответ дляkisunya11
Ну звичайно не в Україні.
Мені здається, що і всі теми створюють біженці.
Одного не згадують, що з Ізраїлю виізжають тільки туристи, всі інші -воювати і працювати на оборону.
А якщо я зараз скину фото що я в Україні? Більше того виїзжала з України після 24.02. 2022 на пару неділь тільки як турист то з´їсте свою клавіатуру якою надрукували свій нерозумний текст?
Flower Girl23• 11 октября 2023
Ответ дляammakat
А Вы до сих пор полагаете,что мы кого-то выбираем сами? И да, если война будет продолжаться, а так, к сожалению, скорее всего и будет, то он останется на своём месте, ибо Западу заменить его просто некем...
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Чесно мені по..г що там по відношенню до вас у мене не вдалось.
Да ничего у вас не удалось.
Я тут не при чем)
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
У вас також нічого не вдалось і не вдасться
Ага. мечтайте)
Гдавное, не волнуйтесь так, это вредно.)
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
І ви бережіть себе щоб нічого не сталося поганого з вами
Даже не сомневайтесь.Не случится.
В отличие от тех, кто так косртубато желает обратного)
Ответ дляkisunya11
Чекаю відео на якому ви їсте свою клавіатуру)
Я не думала що у вас проблеми з розумінням української мови. Отож, перше де я зараз є ні вас ні когось іншого не мусить хвилювати.. Друге, спеціально для таких як ви ще раз: якщо я надішлю фото що я в Україні ви зїсте свою погану клавіатуру? Якщо у вас немає відповіді на ці два питання ідіть собі
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Я з вами згодна на 100 і думаю так само і відправляю ваші побажання вам назад, сердечна
не доплюнете) не страйтесь.
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Навіть кісуня лайкнула ваш пост) подруженцію найшли собі
Вы не отвлекайтесь.Вам еще клавиатуру есть)
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Вибачте ви набридли мені трохи , якась ви заїжена стала
мне совершенно неинтересны ваши мирооощущения)
woman Warrior• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Та ні це кісуні доведеться зїсти клавіатуру
да ну)
мечтайте)
Ответ дляJave
Коли не знаєте, як викрутитись, бо зранк ви не в Україні, а потім -«надішлю фото в Україні»
То краще б промовчали)
Ответ дляkisunya11
Мені теж абсолютно все рівно де ви.
Чому ви вирішили, що ваше перебування де завгодно мене цікавить?
ваш пост о 12.07 говорить зовсім протилежне Ві аж зі штанів випригували доводячи що я не в Україні але я дуже рада що на кінець до вас дійшло що то не ваша справа