Розумна Губка• 11 октября 2023
Просів диван на якому спимо.Топер-матрац допоможе?
На дивані спимо вже 10 років,з´явилися невеликі вм´ятини і нерівномірна поверхня ,може, вже й вийшов його час,але ,поки, міняти не плануємо. Як вважаєте,якщо покласти на нього топер-матрац ,це виправить ситуацію ще хоч щоб декілька років поспати на ньому?
Прилипало• 11 октября 2023
Виправить дуже добре. Я рік спала на такому. Найдешевший топер з поролону, сантиметрів 5 товщиною, кардинально змінив матрац.
Перловая Кашка• 11 октября 2023
Откройте его с другой стороны и посмотрите что случилось. У нас такие железки изогнутые выпали со своего места муж назад вставил и спали дальше
Розумна Губка
• 11 октября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Та ні,там саме прогнувся він ,особливо ,де чоловік лежить,під вагою тіла.
МамОмужа• 11 октября 2023
У меня такая же беда с диваном, думала отремонтировать, но говорят, что очень дорого, чуть ли не в стоимость нового дивана получается
Розбещена цяточка• 11 октября 2023
Ми надіялись,що допоможе. Купили ,но ще хуже,хоч і взяли не тоненький.Треба все рівно міняти матрац. Купляйте новий диван-моя вам порада
КрестьянинДиор• 11 октября 2023
Ответ дляМамОмужа
Ми колись самі ремонтували, купили новий поролон, тканину, зробили перетяжку, гарно вийшло і тоді недорого, але зараз мабуть буде відчутно по ціні. І мене знову два дивани продавалися, а ми щось не готові ремонтувати, один прибрали в іншу квартиру, на другий поклала топер, але тільки 3 місяці,як лежить, наче краще, син там спить
КрестьянинДиор• 11 октября 2023
Я вивчала різні складники топерів, їх дуже багато. Зупинилася на якомусь недорогому, доволі твердому, без поролону. Ціна 2 тисячі грн. Але перегребла кучі сайтів в травні.
Сладко-соленая• 11 октября 2023
Все буде залежати від самого топеру і тієї продавленої частини. На перший час, можливо, проблему вирішить, але далі знову буде гірше. Краще, замінити внутрішню частину дивану або все таки купити новий, якщо важлива спина.
Ответ дляКрестьянинДиор
роздрібна ціна поролону така,як і готовий продукт
КрестьянинДиор• 12 октября 2023
Ответ дляМаТраСы
Ми давно це робили, більше 10 років тому, тоді було достатньо недорого, купували на оптових базах, навіть механізм складання дивану новий купили.
Куколка-мяуколка• 13 октября 2023
Ответ дляМаТраСы
А чого дивного?
Ви бачили конструкцію ліжка?
Сам матрац сідає на фанеру, яка його з людьми не витримує.
І ти (ви) вже на підлозі....
Дешеві палиці, як вставляють з магазина - проломлюються.
Поставили дубові, чи там які, не знаю, але міцні - люкс)
Ви бачили конструкцію ліжка?
І ти (ви) вже на підлозі....
Ответ дляКуколка-мяуколка
А чого дивного?
Ви бачили конструкцію ліжка?
І ти (ви) вже на підлозі....
Ви бачили конструкцію ліжка?
І ти (ви) вже на підлозі....
до чого тут варі ПАЛКИ? якщо в людини просадка локальна?
це по перше. а по друге, тут куча фейкових аккаунтів і говорити з анонімами,які по суті ніхто тут в основному тим більше не має бажання