Каяспер• 11 октября 2023
Сеіданок в мене - відпад, зато ні грама цукру 5 тиждень
Ще три яйця до цього з‘їдаю і суміш з листя різноманітного заправлену оліями декількох видів по пару капень
Ms. Dolly• 11 октября 2023
Ответ дляКаяспер
Мені було дуууууже важко перші 12 днів, прям капєц як, зараз легше, реально, жирочок допоміг
авторе, скільки ви скинули? дякую. яка була ізначальна вага?
И.О. человека• 11 октября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Чому?! Я все життя сніданок щодня це яєчня з двох яєць.
Тому що жовток яйця спричиняє жовчегінну дію та може спричинити загострення жовчно-кам´яної хвороби.
Не рекомендують вживати також при порушеннях ліпідного обміну, цукровому діабеті та серцево-судинних захворюваннях.
Ви впевнені що саме два яйця потрібні щодня? Може краще замінити ціле яйце лише на білок?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 октября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Я не наїдаюсь . Чимось іншим замінити не можу. Зі здоров´ям проблем немає.
Ні за холодну воду• 11 октября 2023
Ответ дляКаяспер
А як мало б виглядати щоб не як дворовой і не накидали? Під лінійку викласти узором?
Ви на кето?
Каяспер
• 11 октября 2023
Ответ дляMs. Dolly
6 кг