Life is Beautiful• 11 октября 2023

Я наївна чи ні?

Ось що я думаю:
1. Якщо б Ізраїль створили не в такому небезпечному місті, поряд з ворожими країнами, а між США та Канадою, не було б в цієї країни ніяких воєнних конфліктів.
2.Війна в нас закінчиться, якщо РФ розпадеться на частини - буде незалежна Чечня, Бурятія, Татарстан, ін. та маленька Росія. Влада там зміниться, ясна річ.
Я права?
Ольчик1998• 11 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Розпадеться, історія циклічна
Надіюся на це, та час покаже що буде
Pavliuk• 11 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Розпадеться, історія циклічна
Розпадеться. Залишать ізбу для голлівудських фільмів на найближчі 70 років, щоб було про що знімати, а там видно буде))) Всім подобається мій план? Передайте в Америку…)))
автор Life is Beautiful • 11 октября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Цього не допустять, бо замість однієї ядерної держави утвориться багато. І дурних уже нема, помилок України (здача ядерки) ні одна держава не зробить.
Треба відмовиться всім от ядерної зброї, бо якщо хтось її використає, це буде біда для всіх. Відмовиться усім сторонам.
чаревна• 11 октября 2023
Ой, автор, вон под боком раша ’мыжебратья’ и что?! Это нам гарантировало безопасность...
Leeloo_aloha• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ядерки не буде ні в кого з них.
А куди вона дінеться? Ви про ядерний паритет читали? У однієї РФ ядерки рівно стільки як у всього НАТО
tarveldy• 11 октября 2023
Ответ дляPavliuk
Мені дуже
Ответ дляLeeloo_aloha
Якось безпечно утилізується, вчені придумають, як.
Mellisa• 11 октября 2023
Евреев вернули на историческую родину.
По поводу распада рашки - сильные мира сего этого боятся и не хотят, с учетом того, что у них ядерная триада. Тогда это сложно контролировать. Проще, наверное, адекватного президента им подогнать.
KSENK@• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ізраїль створили на бочці з порохом, на мій погляд
Як є.
Цікаво, вони розуміли в 1948, що країна буде в стані війни ще невідомо скільки?
Там навіть, по сторонах озирнутися страшно(з усіх сторін мусульмани).
tarveldy• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Люди можуть змінюватись.
Подивіться фільм експеримент, люди не змінюються, почитайте Шекспіра, все те саме що і зараз , проблеми, бажання , страхи
Piracanta• 11 октября 2023
Ответ дляОльчик1998
А документально союз розпався? Пошукайте інфу, там дуже цікаво..
Ні, не розпався. Просто перестав існувати.
tarveldy• 11 октября 2023
Ответ дляpersonality
Та канєшно. Якби вони того хотіли прігожка вже був би в мск. Що легше контролювати централізовану рашку, чи купу племен з ядеркою?
Купу племен )) їм дадуть гарантії безпеки ))) може навіть в Будапешті
LudaSHS• 11 октября 2023
Ответ дляЖули-ули
Що там ще, Людо?
⚡️Плохие новости с границы Израиля и Ливана. Сообщается, что там начинаются серьезные бои с ХЭЗБОЛЛой. Атакуют обе стороны. ЦАХАЛ засекретил информацию.
Тем временем, всем жителям города Сдерот официально разрешили носить оружие.
LudaSHS• 11 октября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Ми все читали про мощщщ расецськой армии и видели как они колонизировали Луну
Ответ дляKSENK@
Як є.
Ось про це і кажу, люди там завжди у небезпеці були.
Цього варта та історична родина, яка існувала майже дві тисячі років тому, як я розумію?
Не можно було створити Нью-Ізраїль в безпечному місті?
Країна - це в першу чергу люди ж.
Seehund• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Країну не обов´язково створювати на історичній землі.
Вірю, що рф розпадеться колись, там богато релігій та народів, яких штучно утримують в однієї країні..
Может украинцам тоже Украину куда-нибудь в Антарктиду перенести?
НамСвоюРобити• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
’Країну не обов´язково створювати на історичній землі.’
Тут цікаво. Є приклади таких країн?

З іншого боку, у нас он поруч #панувшийся сусіда, то нам тепер теж кудись гуртом переїхати? І русня ж теж говорить, що це їхня територія, а ми тут, виходить, окупантен. Не вони, ні, ви шо.
Rrroxy• 11 октября 2023
Никуда от людей не денешься, поэтому никому ничего не поможет.
Люди виноваты в том, что люди делают с людьми.
Вот такой парадокс.
Как белый привелигированный человек, лишенный критического мышления, но взращенный высокооцененными постами в инетике, очень легко утонуть в своих ’белых и черных’ суждениях, вместо того чтобы обращаться к фундаментальному - однажды брошенное насилие отзовётся кратным насилием и этот маховик будет раскачиваться бесконечно. Сегодня (наша эпоха) все начинают делиться на жаждущих крови и жаждущих мира.
И невозможно удовлетворить полностью и тех, и других. Как и невозможно абсолютно переживать за одну сторону, идеализировать ее, откидывая исторические предпосылки и, та даже скажем, здравый рассудок.
Вообще, вся эта концепт-симуляция ’человечества’ на земле - отврат и ад по сути, создатель всего этого - урод, уё*ок, которому среди ему подобных не должно быть прощения, так как внутривидовая агрессия зашита в генах каждого существа на планете и не возможно жить не убивая.
Amalpi• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Хтось уже применял