Ось що я думаю:
1. Якщо б Ізраїль створили не в такому небезпечному місті, поряд з ворожими країнами, а між США та Канадою, не було б в цієї країни ніяких воєнних конфліктів.
2.Війна в нас закінчиться, якщо РФ розпадеться на частини - буде незалежна Чечня, Бурятія, Татарстан, ін. та маленька Росія. Влада там зміниться, ясна річ.
Я права?
Ольчик1998• 11 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Розпадеться, історія циклічна
Надіюся на це, та час покаже що буде
Ответ дляLeeloo_aloha
Цього не допустять, бо замість однієї ядерної держави утвориться багато. І дурних уже нема, помилок України (здача ядерки) ні одна держава не зробить.
Треба відмовиться всім от ядерної зброї, бо якщо хтось її використає, це буде біда для всіх. Відмовиться усім сторонам.
Leeloo_aloha• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ядерки не буде ні в кого з них.
А куди вона дінеться? Ви про ядерний паритет читали? У однієї РФ ядерки рівно стільки як у всього НАТО
Ответ дляLeeloo_aloha
Якось безпечно утилізується, вчені придумають, як.
Ответ дляKSENK@
Як є.
Цікаво, вони розуміли в 1948, що країна буде в стані війни ще невідомо скільки?
Там навіть, по сторонах озирнутися страшно(з усіх сторін мусульмани).
Ось про це і кажу, люди там завжди у небезпеці були.
Цього варта та історична родина, яка існувала майже дві тисячі років тому, як я розумію?
Не можно було створити Нью-Ізраїль в безпечному місті?
Країна - це в першу чергу люди ж.
НамСвоюРобити• 11 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Країну не обов´язково створювати на історичній землі.
Вірю, що рф розпадеться колись, там богато релігій та народів, яких штучно утримують в однієї країні..
’Країну не обов´язково створювати на історичній землі.’
Тут цікаво. Є приклади таких країн?
З іншого боку, у нас он поруч #панувшийся сусіда, то нам тепер теж кудись гуртом переїхати? І русня ж теж говорить, що це їхня територія, а ми тут, виходить, окупантен. Не вони, ні, ви шо.
Тут цікаво. Є приклади таких країн?
Никуда от людей не денешься, поэтому никому ничего не поможет.
Люди виноваты в том, что люди делают с людьми.
Вот такой парадокс.
Как белый привелигированный человек, лишенный критического мышления, но взращенный высокооцененными постами в инетике, очень легко утонуть в своих ’белых и черных’ суждениях, вместо того чтобы обращаться к фундаментальному - однажды брошенное насилие отзовётся кратным насилием и этот маховик будет раскачиваться бесконечно. Сегодня (наша эпоха) все начинают делиться на жаждущих крови и жаждущих мира.
И невозможно удовлетворить полностью и тех, и других. Как и невозможно абсолютно переживать за одну сторону, идеализировать ее, откидывая исторические предпосылки и, та даже скажем, здравый рассудок.
Вообще, вся эта концепт-симуляция ’человечества’ на земле - отврат и ад по сути, создатель всего этого - урод, уё*ок, которому среди ему подобных не должно быть прощения, так как внутривидовая агрессия зашита в генах каждого существа на планете и не возможно жить не убивая.
Вот такой парадокс.