Зажуженная Жужжа• 11 октября 2023
Що відбувається з цінами на нерухомість в Києві?
Дивились квартири на правому березі біля метро, район хрущевок, квартир було безліч 800-1200 за квадрат.
Планували придбати, щоб в разі необхідності можливо пішки дійти на роботу.
Зараз тільки три квартири і вартість по 1800 уе за квадрат, при тому що і ремонт не дуже.
Уси Пуси• 11 октября 2023
Те, кто перерос киев продает тем, кто только его для себя открыл
бювет_в_обед• 11 октября 2023
Какой-то странный разбег 800-1200. Аж интересно , где в районе хрущёвок возле метро был новострой за 800?
Перша леді колгоспу• 11 октября 2023
Теж помітила що «зникли»
Ми в пошуку, ріелтори говорят що ті зто не поспішає познімали просто і вичікують ще підняття, хз, не скажу що і ріелторам довіряю
Ума Палата• 11 октября 2023
А вообще, автор, ждите, если хотите купить. Сейчас покупать не время
неДоЖиру• 11 октября 2023
Ответ длябювет_в_обед
речь явно о вторичке.
Встидаюся запитать• 11 октября 2023
Автор, то, что выставляют по таким ценам не означает, что кто-то покупает. Деснянский р-н, соседи 4к купили за 43 тыс$, мы в том же подъезде, 3к в 21 году купили за 52.
неДоЖиру• 11 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Подождите, когда ещё подорожают
Зажуженная Жужжа
• 11 октября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Це вартість не новобудов, а старий фонд.
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
Ума Палата• 11 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Подождите, когда ещё подорожают
Если вы не понимаете процессы - не нужно выставлять это всем на показ
неДоЖиру• 11 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Ага... тут такие эксперты)))
Баба Йога• 11 октября 2023
Автор, я не експерт, але хрущі зараз більш привабливі, ніж багатоповерхівки. Мої друзі збиралисяппрдати свою трикімнатну на Позняках в будинку, якому 10 років. У них електроплита і 22 поверх, то ріелтор сказала, що ніхто її не купить, бо як немає світла, то підніматися важко
Секс-Бомба• 11 октября 2023
Я продавала весной, ща 800 за квадрат вариантов почти не помню, и там даже не баьушатник, а под капитальный ремонт. И это Киев, Виноградарь. Я продала быстро, в жилом состоянии (ремонту 15 лет, хрущевка) по 980 за квадрат, и с марта цены подросли, но и тогда 800... если только по верхам смотрели не углибляяясь в тему.
Ну ниче се• 11 октября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
А навіщо воно треба в такому районі за такі гроші?
У забудовників є кращі пропозиції.
Не боюся осуду• 11 октября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Сейчас купили за 43 т?
Анонимушка• 11 октября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви б квадратуру квартири вказували. Тому що 3 може бути і 50 кв.м
Не боюся осуду• 11 октября 2023
Ответ дляНу ниче се
У забудовників є кращі пропозиції.
На выселках в высотном доме с электроплитой?)
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
... тенденції на ринку нерухомості. Варто купувати зараз.
... у Львові квартиру можна придбати дешевше ніж у Києві.
... тенденції нерухомості через 5 років. Найбільше здорожчення у Києві, Львові, Харкові
Десь так, але...• 11 октября 2023
МВФ озвучил свой прогноз курса доллара к гривне на ближайшие годы.
- в 2023 году – 37,5 гривны за доллар;
- в 2024 году – 41,4 гривны за доллар;
- в 2025 году – 46 гривен за доллар;
- в 2026 году – 48,9 гривны за доллар;
- в 2027 году – 51,3 гривны за доллар;
- в 2028 году – 53,9 гривны за доллар.
Напомним, что в бюджете на 2024 год заложен курс доллара на уровне 41,4 гривны.
- в 2023 году – 37,5 гривны за доллар;
- в 2024 году – 41,4 гривны за доллар;
- в 2025 году – 46 гривен за доллар;
- в 2026 году – 48,9 гривны за доллар;
- в 2027 году – 51,3 гривны за доллар;
- в 2028 году – 53,9 гривны за доллар.
Докладальниця• 11 октября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
Дорогожичі, 3 кімнатні були по 800
Однушки до 1200
Це ціни 16-17 років. Я тоді купляла, не було потім таких цін ніколи
Из Виа-гры• 11 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Я тоже жду.
За сотку не вижу нормальных 2к на правом поближе к центру
Млинці зі смайликом• 11 октября 2023
Авторка,а чому планували,а не купили?Кому було вкрай потрібне житло, то купували.
неДоЖиру• 11 октября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тоому що більшість думає, що от-от подешевшає нерухомість... от через півроку, через рік... А вона дорожчає
не буде дешевшати, щоб тут не писали деякі совєтчиці-експерти. Зараз активно почали давати кредити на житло під 3-7%, багато нерухомості купують в кредит. Ще виплати військовим. До війни всі звикли, пройшов час, коли життя ставили на паузу, зараз навпаки поспішають купити все, що хотілося, бо життя коротке.
неДоЖиру• 11 октября 2023
Ответ дляДесь так, але...
- в 2023 году – 37,5 гривны за доллар;
- в 2024 году – 41,4 гривны за доллар;
- в 2025 году – 46 гривен за доллар;
- в 2026 году – 48,9 гривны за доллар;
- в 2027 году – 51,3 гривны за доллар;
- в 2028 году – 53,9 гривны за доллар.
- в 2023 году – 37,5 гривны за доллар;
- в 2024 году – 41,4 гривны за доллар;
- в 2025 году – 46 гривен за доллар;
- в 2026 году – 48,9 гривны за доллар;
- в 2027 году – 51,3 гривны за доллар;
- в 2028 году – 53,9 гривны за доллар.
Напомним, что в бюджет на 2023 год курс доллара был заложен на уровне 42,2 грн. И что?
Само_достаточная• 11 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Снимают с продажи те, кто не прижился за границей. Таких много.
Та и сделки есть, особенно дешёвые варианты, 1 ки 2ки улетают.