ЛеньГуглить_правда• 11 октября 2023
Розсудіть, кому важливіше
Мені потрібно встановити двері вхідні в квартиру,замок всиавити не маэ куди, дверям 60 років, закриваю в ночі на задвіжку, і потрібно робити операцію на очах.
Чоловік військовий, необхідний дорогий ноутбук для роботи, тис 40 коштує.
Що придбати?
На те і те грошей не має, на все будемо брати кредит.
Декілька кредитів не потянемо
Що придбати?
Декілька кредитів не потянемо
Результат:
вже голосів:
43 (58.11%)
Мої покупки
16 (21.62%)
Поливитись результат
15 (20.27%)
Його
Почекуха• 11 октября 2023
Дуже дивно, що двері, з якими жили 60 років раптово стали проблемою ось в цю секунду. По темі - я б навіть не думала, а робила операцію, бо це ж очі! Чим людина молодша і здоровіша, тим заживлення і реабілітація пройде легше. Ноут взяти в кредит, чоловік виплатить із зарплати потроху.
Менее Более• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Порадьте волонтерів, якщо знаєте які зможуть відкрити збір
Нажаль не знаю (( знайомий військоіий сам відкривав збір, ми все репостили, з миру по трошки назбирали 28 тис. Але там, 19 дав мій чоловік (( такі збори не завжди дієві, але варто пробувати, хоча б щось та набирається хоч якась частина ноутбуку. Там хлопці на нулі були, кажуть вже своїх немає купляти і будуть тільки через 2 міс. Вони все своє вкладають постійно. Це повний пи...ць, вибачте, а волонтери машини з салону купляють нові!!
По темі, автор, якщо обирати між нулем та ноутом, беріть ноут. Але це не гарантія того, що не відправлять на 0 потім...
Менее Более• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Там всі стараються доказати, що щось вміють робити, щось знають, щоб не йти на 0, хтось дрони збирає, хтось техніку ремонтує.
Нічого не вмієш-робота одна
Може б/у ноутбук?
Менее Более• 11 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Думаю чоловік вам казки розповідає, а ноут і так отримає
Ага... то ви з військовими не спілкуватись. Отримає хтось да не він. Ніхєра ніхто їм не дає.
Відкушу все що стирчить• 11 октября 2023
Ответ дляМенее Более
Якось не знаю військових , в яких би двері не закривалися і дружині потрібна операція , а їм ноут потрібен
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Він каже або буде працювати за ноутом, або в піхоту на 0.
Там з цим швидко
Ви серьозно? Це ви йому посилки збираєте на 10 тис, а він із за батарейок бухтів? Ноути всім видають. Так що хай не триндить.
ЛеньГуглить_правда
• 11 октября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Авторе, яка саме операція і скільки коштує? Навіщо конкретно ноутбук, чому ви повинні за свої його купувати? Двері можна купити бу, ми брали весною за 4 тис, були в ЖК від забудовника, люди ставили собі крутіші. Такого багато, у Києві навіть цілі склади є. Якщо на очі лазерна корекція, то треба тричі подумати перед тим, як робити.
Так, лазерна корекція, 34 тис.
Двері нестандартний роз´єм, вже дивилась куча варіантів
ЛеньГуглить_правда
• 11 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так він же не гроші просить, а щоб ноут купила, потрібно щоб тянув якісь програми
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви завжди така наївна?
Янка-угомонись• 11 октября 2023
Операція, двері, а потім вже ноут, бо його без дверей просто винесуть і треба буде ще один куплять
Мальчун-задирун• 11 октября 2023
Чего двери сейчас приспичили прям? Как вы жили с такими все это время
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляМенее Более
Мій не працював, поки не видали ноут. Не хватало свої кошти витрачати.
Менее Более• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Добре,що видали, багато від командування залежить дуже
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Автор, ви раніше тут писали? Про те, як гроші не дає, не каже де він служить, про те, як збирали йому посилки на велику суму?
Верочка 100%• 11 октября 2023
Сначала двери, если операция не срочная, потом операция и потом ноут. Если так важен ноут для работы - пусть работодатель его им и обеспечит, точнее - государство.
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляМенее Более
Не тільки. 1545 номер, творить чудеса.
Любви вам!• 11 октября 2023
Двері і операція. Ноут робота видає.або звонить на урядову 1545 і каже, що я такий то, служу там, вимагають купити ноут, погрожують, що відправять на передову, як не куплю. Волшебно действує. Увіряю.
Магиня• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Тобто ви вважаєте що можна жити з дверима які не зачиняються?
Йти з квартири, і не мати можливості її закрити?
Я б відклала операцію
Если можно отложить операцию, без риска для здоровья, то - ноутбук, раз он нужен для работы, то с его помощью, муж заработает и на операцию, и на двери.
Если операция необходима сейчас, то - операция, ноутбук, двери.
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляМагиня
У військового зп не змінюється, якщо не змінюється посада, звання))) Чім він заробить? Секс по телефону пропонуватиме? То і з телефону можна.
Ленне-Рейма• 11 октября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Как жена военного спрашиваю - для чего там нужен ноут за 40к?
Жена какого военного? Который в штабе сидит и бумажки перекладывает? Иначе бы знали.
Магиня• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Автор написала, что ноут нужен для работы, следовательно нет ноута - не выполнена работа...
Ленне-Рейма• 11 октября 2023
Автор, не верю в то, что некуда вставить замок. Вызовите мастеров, все вам сделают. Потом ноут - это работа мужа и соотв. деньги, потом операция.
Ответ дляМагиня
Автор пишет что его напарники ’Там всі стараються доказати, що щось вміють робити, щось знають, щоб не йти на 0, хтось дрони збирає, хтось техніку ремонтує.’ Вот и он пусть дроны собирает и технику ремонтирует, для этого ноут не нужен.
Зрадорозганячка• 11 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Нет.
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я вам пишу , як жінка військового чоловіка, який там дуже часто, бо хлопці з його частини там воюють. Привозять волонтери ноути, і все що треба. Частини закуповують і теж віддають туди.
Я сама бачу , що туди везуть, бо племінниця волонтер. Чоловік машину пакує теж добряче ( везе з роботи і ноути і різне військове) як їде до своїх хлопців. 99% чоловік автора щось не каже їй.
Та я чогось думаю, що автор тут вже писала, і розумію , хто вона. Якби ви бачили попередні теми, то там ясно видно, що чоловік вже там не сам і бреше по чорному.
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляМагиня
Зп військового не змінна. За винятком вищеперерахованного.
Магиня• 11 октября 2023
Ответ длячир
Возможно дроны уже есть кому собирать и его туда уже не возьмут... Если ноут ему нужен, чтоб остаться в тылу, то тем более, я б выбрала ноут... Но решать только автору с мужем, что б мы тут не написали...