ЛеньГуглить_правда• 11 октября 2023

Розсудіть, кому важливіше

Мені потрібно встановити двері вхідні в квартиру,замок всиавити не маэ куди, дверям 60 років, закриваю в ночі на задвіжку, і потрібно робити операцію на очах.
Чоловік військовий, необхідний дорогий ноутбук для роботи, тис 40 коштує.
Що придбати?
На те і те грошей не має, на все будемо брати кредит.
Декілька кредитів не потянемо
Результат:
вже голосів: 74
43 (58.11%) Мої покупки
16 (21.62%) Поливитись результат
15 (20.27%) Його
Магиня• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Зп військового не змінна. За винятком вищеперерахованного.
Зато место дислокации очень даже может поменяться, как и продолжительность жизни, а следовательно и продолжительность получения зп на этой работе...

Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляМагиня
Хто там, то всі вийдуть рано чи пізно. Ноут то на понт беруть. Не спасе його ноут.
Глас_Народа• 11 октября 2023
Що значить ’ хоче, щоб ноут йому потім лишився’? Нафіга? Потім і купить собі.
Магиня• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ну, кто его знает... Он явно надеется, что спасёт.. А там уже никто не знает, что будет завтра...
Любви вам!• 11 октября 2023
Ответ дляМагиня
Якби ви попередні теми автора читала, то розуміли б , що чоловік не біля лінії фронту. Він далеко. По друге, вона йому шле посилки вартість 10 тис, він від неї скриває зп, де знаходиться, яка частина. Там він їй грошей взагалі не дає, каже що витрачає цигарки і енергетики. Все трате під нуль. Ге дзвонить майже, не розмлаояє. Там багато трешу.
Короче, там таке щось муте. Дівчата писали, що в нього інша і туди гроші ідуть, бо там все збігається. От впевнена чомусь, що це автор тих тем.
Магиня• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ооо.. Не читала.. Если деньги автора и кредит она берёт на себя, то естественно пусть тратит их, как хочет она. Муж пусть откладывает сам себе на ноут, со своей зп.
Хи хи, ну ну• 11 октября 2023
Двері багато коштують? Ви ж не за 40 тисяч хочете їх? Я теж недавно дивилася двері бу, в своєму місті, то літом були від 2 до 5 тисяч.
автор ЛеньГуглить_правда • 11 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Якось не знаю військових , в яких би двері не закривалися і дружині потрібна операція , а їм ноут потрібен
Операція не термінова.
Всі військові різні, а багатьох вже не має з нами(
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ви завжди така наївна?
Конкретизуйте, прошу

Ответ дляМальчун-задирун
Чего двери сейчас приспичили прям? Как вы жили с такими все это время
Замок зламався так от, невчасно
Ответ дляЛюбви вам!
Автор, ви раніше тут писали? Про те, як гроші не дає, не каже де він служить, про те, як збирали йому посилки на велику суму?
Писала про дитину чоловіка і все
Мальчун-задирун• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Замок зламався так от, невчасно
Ну где то ж он стоял, почему на его место не поставить новый?
Ответ дляЛюбви вам!
Не тільки. 1545 номер, творить чудеса.
Це все добре а потім розпорядження йти на 0.Іти нічого не докажеш, скажуть людей не вистачає і вперед
Ответ дляЛенне-Рейма
Автор, не верю в то, что некуда вставить замок. Вызовите мастеров, все вам сделают. Потом ноут - это работа мужа и соотв. деньги, потом операция.
Вже 2 спеціалісти сказали тільки двері.
Я придивилась за 7 тис є нові двері
Ответ длячир
Автор пишет что его напарники ’Там всі стараються доказати, що щось вміють робити, щось знають, щоб не йти на 0, хтось дрони збирає, хтось техніку ремонтує.’ Вот и он пусть дроны собирает и технику ремонтирует, для этого ноут не нужен.
Для цього потрібніінші інструменти, паяльник, сварка, промисловий фен, ще якась херня яку хлопці самі купують.
Відкушу все що стирчить• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Конкретизуйте, прошу
Він свої прямі обов´язки не виконує, ще й хоче вас на гроші розвести
Ответ дляЛюбви вам!
Я вам пишу , як жінка військового чоловіка, який там дуже часто, бо хлопці з його частини там воюють. Привозять волонтери ноути, і все що треба. Частини закуповують і теж віддають туди.
Я сама бачу , що туди везуть, бо племінниця волонтер. Чоловік машину пакує теж добряче ( везе з роботи і ноути і різне військове) як їде до своїх хлопців. 99% чоловік автора щось не каже їй.
Та я чогось думаю, що автор тут вже писала, і розумію , хто вона. Якби ви бачили попередні теми, то там ясно видно, що чоловік вже там не сам і бреше по чорному.
Дайте будь ласка контакти волонтерів,які змогли б допомогти.
Бо допомагають з того що я бачу одним і тим же підпозділам.
Хлопці купують все самі.
Навіть антени на рації
Ответ дляГлас_Народа
От цей момент я не зрозуміла.
Дякую що акцентували увагу.
Незнаю навіщо, спитаю ще.
Ответ дляМагиня
Кредит не на мене, господи, що тільки не придумують.
Я спитала про черговість покупок, все.
Тут напридумували чорті що

Ответ дляХи хи, ну ну
В мене не стандартний пройом дверей.
Я щнайшла не дорогі
Ответ дляМальчун-задирун
Оце питання, чомусь на це місце не ставлять, ставлять поруч
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Чому ви думаєте що не виконує?
Так він кредит на себе буде брати,яким чином?
Чи типу як помре я виплачувати буду, але це бред якийся, вибачте.
Магиня• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я спитала про черговість покупок, все.
Тут напридумували чорті що
Обговорите это с мужем, тут никто не знает реальной ситуации. И выбирайте вариант, который устроит и Вас, и мужа.
Ответ дляМагиня
Не виходить.
Він важає що йому потрібніше.
А я незнаю.
Можливо він і правий.
Хотіла почути думку зі сторони
Мальчун-задирун• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вже 2 спеціалісти сказали тільки двері.
Я придивилась за 7 тис є нові двері
Ну 7 за двери среди 34 и 40, все же выигрывают очередность
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чому ви думаєте що не виконує?
Він же ваші базові потреби не забезпечує. В якому місці щось виконує?
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А як він може їх виконувати,якщо він на війні?
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Війна якось знімає з нього обов´язки? Хоча б фінансові має виконувати
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вибачте, але ви трохи не розумієте ситуацію.
В нього дитина-це аліменти, необхідно все купити і т д.
Він же не просто так десь гуляє чи не хоче.
Кожного дня з його бригади привозять трупи або поранених, не дай бог комусь це переживати.
Я не голодаю, рошей ні в кого не прошу, обута і одягнена
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Якщо вам подобається бути десь на останньому місці, то ок, мені такого не зрозуміти