Броніки для Моніки• 11 октября 2023
Жіночі брюки софтшел звужені існують?!
Дітям такі бачила. А де такі для дорослі шукати чи вони такі є? Щоб вони ближче до лосін по моделі були.
Броніки для Моніки
• 11 октября 2023
Нашла, виявляється те що я шукаю, це штани для верхової їзди... вони еластичні як лосіни, облягають, але при цьому щільні. Нагадують софтшел.
Бо інші фірми все одно роблять зверху тканина схожі на плащовку, і внизу вони все одно не як лосіни по нозі. Такі тільки спорт стиль треба носити.
Дякую я передивлюсь може схоже є в ваших варіантах)))
Криниця щастя• 11 октября 2023
Не знаю помогу ли я вам. В том году появились лосины в Ойшо с начесом. Еще уникло были узкие в прошлом году
Броніки для Моніки
• 11 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Дякую гляну
Броніки для Моніки
• 11 октября 2023
Ответ дляПутающаяся
Hm точно такие как вам надо
Ніколи в них не бачила