Всех анонимов аноним• 12 октября 2023
Як відбуваєця продажа авто? Я продаю
Добрий день! Куда необхідно звертатись, які дії покроково...Яка приблизно вартись ?
Всех анонимов аноним
• 12 октября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
З покупцем у мрео. Там все скажуть
Дякую
Маю натхнення• 12 октября 2023
Главное записаться в электронную очередь. Продавали на прошлой неделе. Хорошо покупатель военный был, все порешали быстро
Гарантую неперелевки• 12 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Электронная очередь в мрео?
Гарантую неперелевки• 12 октября 2023
Ответ для__Jane__
Ви продаєте- покупець оплачує договір куплі- продажу. Там єрунда: до трьох тисяч.
Це теж в мрео робиться?
Всміхайлик• 12 октября 2023
1 варіант. В будь-якому сервісному центрі МВС. ОБОВ´ЯЗКОВО записуєтесь в електронну чергу за цим посиланням Якщо прийдете без йього, то в живій черзі можете простояти день і не попасти.
Їдете в сервісній центр МВС з покупцем. І там працівники все розкажуть. Там в касі за певний процент вам і гроші перевірять. Але ви повинні заздалегідь подбати про те, як ви з тими грошами будете потім їхати додому. Щоб вам не дали по голові і не відібрали гроші.
2 варіант. Ідете з покупцем до нотаріуса і там нотаріус випише на покупця довіренність на зняття авто з обліку. Нотаріус повинен віддати цю довіреність покупцеві лише після того, як він з вами розплатиться. Коли ви отримаєте гроші, нотаріус віддає покупцеві довіренність, а ви ключі від авто. Для вас цей варіант абсолютно без ризиків. Бо ви в любий момент можете відмінити довіренність, а гроші залишаться у вас. І повернути їх покупцеві буде нереально, бо важко доказати, шо він вам їх давав. Є ще один момент. З цією довіренністю покупець може тільки зняти авто з обліку замість вас. А оформити машину не на себе, а на іншу людину. Штрафів на вас він не наробить до зняття авто з обліку, бо це не в його інтересах. Адже зі штрафами йому не знімуть авто з обліку. Прийдеться йому їх оплатити. А якщо не захоче, то ви просто можете відмінити довіренність, а гроші за авто залишуться у вас.
Я місяць тому продала авто за довіренністю. Бо в мене не було часу йти у сервісний центр МВС. Я мала термінова їхати у відрядження за кордон. А покупець спішив, бо хотів мою машину.
Всех анонимов аноним
• 12 октября 2023
Ответ дляВсміхайлик
Дякую, а довіреність скільки коштує, і хто платив
Всміхайлик• 12 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
У кожного нотаріуса по-різному. В моєму випадку довіреність оплатив покупець. 1200 грн