Смячиком• 12 октября 2023
У кого будки для вуличних котів біля багатоповерхівки
Які плюси та мінуси? Може є досвід чи безпечно дворовим котикам, чи дійсно ночують там, чи їх там не кривдять. Зараз є пропозиції для різної кількості тваринок, у нашому дворі 9-поверхівки десь 9 котів бігає, хотіла трохи полегшити їм життя на вулиці. Діти підгодовують, але хочеться, щоб їм ще було тепло.
Чесно брешу• 12 октября 2023
А остальные жильцы не против? Чтобы не было как недавно в Киеве, спалили тех котов. Не всем приятно сборище животных в своем дворе.
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Поки вивчаю це питання, це буде обговорюватися. Для себе треба вияснити чи ці будки ок, а потім вже з мешканцями узгоджу. Коти все одно тут живуть у дворі в незалежності від котячого будиночка.
Творческий типаж• 12 октября 2023
плюс - вы типа добрая. Минус - куча котов, запах, котята.
Хотите делать добро - стерилизуйте и пристраивайте.
Альдебаран• 12 октября 2023
В будках не дуже тепло взимку. Собаки можуть залізти. В підвалі тепліше.
Взимку коти можуть піти з будок, якщо підвал відчинен.
Коренная киевлянка• 12 октября 2023
храни господь от таких соседей... жалко животное - забери себе домой, а плоди во дворе
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Частково стерилізували, кицька 1 була вже вагітна. Коти ловлять мишей та крис, вважаю їх корисними. Свій туалет закопують, годують без залишків їжі, нічого не лежить, не пахне, собаки не прибігають їсти.
Підмітайло• 12 октября 2023
Автор, коти це не собаки, нікого не покусають. Але не будьте доброю, просто виносячи помиї. Зверніться до зооволонтерів, стерилізуйте котів, роздайте кошенят і ті пару котикв нікого не будуть турбувати.
Альдебаран• 12 октября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ви думаєте, це просто робити? Не хочете зібрати гроші для стерилізації, постояти з кошенятами?
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
І звідки ж взялись ці коти? Їх мабуть викинули хазяї якісь?
Альдебаран• 12 октября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви скільки тварин з вулиці до дому взяли?
Творческий типаж• 12 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
А никто не говорит, что делать правильные вещи - легко и бесплатно. Опыт имею.
Мать драконов• 12 октября 2023
честно говоря, ни разу не видела, чтобы в этих домиках реально жили коты. это собаки любят будки, а коты обычно греются возле машин, на теплотрассах и по подвалам
Коренная киевлянка• 12 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
нисколько, купила себе 1 собаку, кошек вообще не люблю
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
Дякую за відгук, теж думала над цим, що не дуже безпечно для пушистиків. Підвали відкриті, тож думаю, що там будуть грітися.
Мать драконов• 12 октября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
иногда свое мнение как член, лучше держать его при себе, и никому не показывать
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Ясно, дякую, не практично значить
Мать драконов• 12 октября 2023
Ответ дляСмячиком
лучше эти деньги пустить на корм и стерилизацию
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Стерилізують безкоштовно, проблема відловити котів, є дикі, в руки не даються
Альдебаран• 12 октября 2023
Ответ дляПідмітайло
Зооволонтер - все можуть? Це звичайні люди, яким ніхто не допомогає.
Дивно, що деякі вважають, що вони не працюють і це їх робота, зооволонтер
Мать драконов• 12 октября 2023
Ответ дляСмячиком
попробуйте через какую-то зоозащитную организацию сделать, там более опытные ловцы животных) и у них есть сачки и прочие ловушки для отлова
Не зви чайна• 12 октября 2023
Ответ дляСмячиком
Я жила, где во дворе во время кормления, насчитали с мужем штук 30. Вонь в самом жилом квартале неимоверная, идешь и везде пазнет г-ном и саками кошачьими. Но здесь в самом городе их невероятное количество и все привыкли просто. Так что вонь будет, со временем, не сразу.
Ответ дляСмячиком
Ясно, дякую, не практично значить
Ну я не знаю точно, але в нас стоять котячі будиночки і котики там живуть. Не можу сказати, що вони постійно там. Але поряд бігають, відпочивають. Якщо робити отвір невеликий, то собаки не лізуть. В нас в такий домик 3 котики залазять і лежать в обіймах🐱
Не зви чайна• 12 октября 2023
Ответ дляСмячиком
Ясно, дякую, не практично значить
Очень даже практично, кошкам делают домики на высоте, чтобы собаки не достали, и у них был обзор сверху.
Анонім Завгосп• 12 октября 2023
Фу, до чего ж у нас народ мерзкий
в Турции в дорогом отеле котики повсюду,ночь к нам через балкон зашел гость,попить искал, дала водичку,попил и ушел. Турки ЛЮДИ,а у нас кто? ((((( потом удивляемся чего так .....
Альдебаран• 12 октября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Це час та гроші. Багато тварин в квартирі - непорозуміння с сусідами та час на підтримку чистоти, гроші на корм.
Мені незрозуміло, коли кажуть взяти мені додому усіх дворових котів. Якщо візьмеш пару, ті ж самі люди кажуть їх вигнати потім
Альдебаран• 12 октября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Зрозуміло, але інших повчаємо, що їм робити(
Смячиком
• 12 октября 2023
Ответ дляНе зви чайна
30 - дуже багато, у нас 9, може й менше
Альдебаран• 12 октября 2023
Ответ дляСмячиком
Волонтери в притулках дають кошколовки напрокат. Дзвоніть за це.
Можливо купити ловушку, це біля 3 тис. грн, точно не знаю.