ОбережнаЯ• 12 октября 2023
Почула в маршрутці, коли жінка говорила по телефону, що вона якось дивиться
дешевшу ціну на аптечні ліки, якось замовляє їх онлайн, а потім їде у аптеку, де найдешевша ціна... І може таки бути, що одна мережа аптек по місту, але ціни зовсім різні. Що це таке хто знає?
я Кукарача• 12 октября 2023
Ще є сайт 911, і ще в кожній мережі свій, тому треба дивитися і порівнювати ціни
Зам. зав. Анонима• 12 октября 2023
Ответ дляГрабля
А що хтось ще не так робить?
Якщо джерело інформації «маршрутка», то треба допомогти людині😉
я Кукарача• 12 октября 2023
Ответ дляБалаболка
Прямо интересно откуда вы автор и сколько вам лет?
Це не від віку залежить, я сама навчилася замовляти не так давно, роки три може чи чотири
ША! я прийшла!• 12 октября 2023
Ответ дляГрабля
А що хтось ще не так робить?
я не роблю, але мені і не потрібні якісь дорогі...так ..знеболююче
Зам. зав. Анонима• 12 октября 2023
Маршрутки для того і існують, щоб їздити за ліками))) чартерні рейси по аптеках)))
Грабля• 12 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Ну звісно що за цитрамоном чи гематогеном немає сенсу ганятися по місту, тут скоріш про більш дорогі ліки тема. А зараз вони впринципі всі дорогі) мене нещодавно попросили бепантен купити, маленький тюбик від 250грн, я прифігіла
Первоклашка Я• 12 октября 2023
Ответ дляВсе буде
Есть ещё Liki24
Самое дорогое приложение. Там до маразма доходит, иногда разница с реальной ценой в аптеке в два раза.
Все буде• 12 октября 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Вчера заказывала цены ниже чем в таблетке, если самовывозом
Секс-Бомба• 12 октября 2023
Ответ дляГрабля
А що хтось ще не так робить?
Я даже свою маму-пенсионерку давно научила )
побольшомусекретику• 12 октября 2023
Таблетки юа
Оч удобно
И цены промониторить и расположение выбрать
Оч удобно
База_птеродактилей• 12 октября 2023
А це як? Одночасно дивишся у додатку 911 і таблетки юа, та порівнюєш ціни на яком сайті дешевше?
А ще.. Ціни можуть бути різні, але в одній і тій же аптеці? (За допомогою різних додатків)
МинерАлочка• 12 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
ну это так кажется... мне как-то нужен был один препарат, поленилась на один бронь делать. пришла в аптеку, купила, потом прозрела, что разница была порядка 35 грн, то есть с бронью дешевле. и если то одно, то другое покупать, то сумма приличная может набежать
Неробименінерви• 12 октября 2023
Таблетки.юа
Медбрауз
Сайты аптек адд, анц. Иногда и там по акции дешевле.
Медбрауз
Первая ласточка инфляции• 12 октября 2023
Я роблю замовлення на таблетки.юа чи через вайбер Аптека АНЦ (тут ще й кешбек нараховується до 5%). Так вот, обираю один товар в одній аптеці, наприклад ’Копійка’, в двох застосунках, а ціни різні ))
Так що, перед замовленням зажди моніторю ціни
Пез Году Неделя• 12 октября 2023
Автор , а сколько вам лет, что вы не знает , что лекарства можно заказывать онлайн и сравнивать при этом цены в аптеках ?)
Неробименінерви• 12 октября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Первое место среди полезных ответов
Прямо «сектор приииз!!»
Скачайте обов´язково сайт таблетки .ua.
Без цього ніяк якщо самі хворієте чи хворіє хтось з близьких,чи сусідів,стільки я зекономила завдяки сайту цьому.
В телефоні на робочому столі щоб був цей додаток,його завжди можна видалити. І потім знову скачати коли потрібні ліки. Головне записати кудись в зошит пароль і логін
ОбережнаЯ
• 12 октября 2023
Ответ дляПез Году Неделя