Чтооооооооооо?• 12 октября 2023
Чи можна подавати документи для пенсії в іншому місті?
Людина не ВПО, але зараз живе за кордоном. Прописана в Харкові.
Чи можна приїхати, наприклад, до Львова і там подати документи?
Деметра-c3d4• 12 октября 2023
Подруга на роботі в Італії. За її проханням ходила в пенсійний запитувати де їй краще подати документи на пенсію (маю на увазі Україну). Мені відповіли, що може подавати документи в будь-якому місті України. Там де буде зручно для неї.
Чтооооооооооо?
• 12 октября 2023
Ответ дляДеметра-c3d4
Дякую