Тримбулька• 12 октября 2023

Ціна за репетиторство

Вже 2 рік займаюся з дітьми, хожу до них додому, беру 200 гривень за 45 хвилин, 250 гривень за 60 хвилин. Чи варто піднімати ціну з нового року чи краще вже з навчального?всі кажуть піднімати,бо дійсно на сайтах репетиторів ціна мінімум 300 гривень, а середня 400-500. Предмет англійська иа німецька, діти 3 та 5 класи.
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Місто Київ
Я-ваш шанс• 12 октября 2023
Яке місто?
Фісташкова кава• 12 октября 2023
Смотря какой город. Но то, что вы ходите домой, скорей всего, стоит дороже
Фісташкова кава• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Місто Київ
Давно нужно было поднять
Тюрюнь_Тюнь• 12 октября 2023
Я онлайн за 250 грн/год займаюся. І 150 грн/год чисто speaking. Передмістя Києва.
Якщо ваші клієнти погодяться на підвищення ціни або знайдете інших, то підіймайте.
Я-ваш шанс• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Місто Київ
Для Києва дешево дуже, в нас така ціна в обл.центрі.
Заюшка_хозяюшка• 12 октября 2023
Піднімайте, бо це ж копійки. Як ви виживаєте?
Бесконечность-не предел• 12 октября 2023
Нормальна ціна. У нас в ЖК для молодшої школи саме так і пропонували репетитори
Фісташкова кава• 12 октября 2023
Автор, я плачу за иностранный онлайн пятиклассника 450 за 60 мин. Но, правда, с носителем
Дон Пэдро• 12 октября 2023
45 минут 500 грн.
Бринзолетта• 12 октября 2023
Для меня цена складывается из квалификации преподавателя. Если вы закончили доп курсы, получили сертификат, стали использовать новую методику, это может значительно повысить вашу ценность как преподавателя.
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Є основна робота до обіду,зарплата там мінімальна. Піднімати не наважилась осінню,бо пожаліла дітей. В однієї тато воєнний, інша живе тільки з мамою. Зараз навіть не знаю.
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Я за освітою лінгвіст-педагог, досвід репетиторства десь 2 роки
Чтооооооооооо?• 12 октября 2023
Займаюсь англ дистанційно у дівчини не з Києва. 200 грн/год, індивід.заняття.
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Вони живуть в одному районі,мені 2 станції на метро. Плюс онлайн не приємлю, а в себе приймати не хочу
Фісташкова кава• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Вы сильно усложняете себе жизнь
Запасная спина• 12 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
На Троещине сестра ходит заниматься, то 200 грн, только она едет к репетитору, а не он к ней
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Думаєте, 3 клас чи 5 300 гривеьн буде нормал но ща годину?а 250 45 хвилин?
Бринзолетта• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Поднимайте, если чувствуете что ваша квалификация повысилась, у вас стало больше запросов от учеников.
Я-ваш шанс• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Піднімайте на 350, ви ж додому ходите, та ще й індивідуально. В нас 200 грн 50 хв.якщо парні заняття.
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Вы сильно усложняете себе жизнь
В тому ,що не хочу онлайн?я пробувала,мені не зайшло
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Одразу на 100 гривень це не занадто буде?
Я-ваш шанс• 12 октября 2023
А скільки в вас загалом виходить за місяць?
Крию матом страшно• 12 октября 2023
Вы вообще не цените свое время? Это ж даже не к вам ходят, а вы, как минимум + час времени на дорогу. Да и вообще такие цены только на онлайн остались. Многие хотят фейс ту фейс, а это дороже
Я-ваш шанс• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Пробуйте, загалом ціни будуть рости на все...
долой_лама• 12 октября 2023
Це дуже дешево якщо їздити до них , навіть 350 дешево
Плету интриги• 12 октября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Берете нових учнів на speaking? Хлопець, 6 клас.
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Десь загалом 5400
автор Тримбулька • 12 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Мені до них добиратися десь 30 хвилин . Справа в тому,що багато переселенців або студенток без досвіду,тому батьки малих дітей частіше возьмут студентку за 150-200 або переселенців за цю ж ціну. Тому поки вагаюся.
Я-ваш шанс• 12 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Десь загалом 5400
Копійки (( Ви ж витрачаєте ще час і гроші на дорогу.