Дружная семейка• 12 октября 2023
Зимова куртка жіноча Кривий Ріг
Підскажіть будь ласка ,де в Кривому Розі гарний вибір зимових курток,пуховиків жіночих .Дякую!
Багиня• 12 октября 2023
Колись був в районі 44 кварталу магазин, назву не пам´ятаю, вхід з центральної частини вулиці, по правій стороні, як в сторону 16 лікарні, знаходився трохи нижче рівня будинків, як полупідвальне приміщення. В магазині був великий вибір плать з натуральної тканини та курточок різних. Можливо, місцеві підкажуть, бо я була літом, випадково. В міленіумі на 95 можете не йти, дуже страшні куртки там, прям гидотні. Ще є класнючі, але дорогі і з натуральним хутром(можливо ви його не любите), на 96 кварталі, Мегамех називається, позаду двоповерхової будівлі банку прямо на зупинці.
Госпожа Белладонна• 12 октября 2023
В Либерти можете посмотреть и на 20ом в доме приблизительно напротив недостроенного кукольного.