Вообще не факт• 13 октября 2023
Как вам мой свитшот? Обожаю вещи оверсайз)
Ms. Скромность• 13 октября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Вы здесь спрашиваете теток 50+? Серьезно
А так-то свитшот огонь
Мені 43, подобається світшот автора. Я і сама люблю та ношу оверсайз, . Єдине що не подобається, то рукава нижче пальців, краще коли рука виглядає
Сиреневая цапля• 13 октября 2023
Ответ дляДиверсификация
А сколько вам лет? Мне нравится. Вот кто пишет, что не любит оверсайз. А что носите сейчас такого плана, какие толстовки, куртки. Мне для города самое то.
В більшості так пишуть ті, хто має зайву вану. То зрозуміло, що овер їм не показаний)
Мені наприклад 40, я вже наносилася кофточок в облипку низких джинсів і шпильок. Тому обожнюю овер, кроси, зручно і комфортно. Ну і фігура дозволяє.
Г@Л@В@ломка• 13 октября 2023
Чёрный цвет должен быть ярким, иначе он как выстиранный или выгоревший.
Хотя, если вы любитель бомж-стайла то да..
Г@Л@В@ломка• 13 октября 2023
Ответ длямладокошкина
в 15 шикарно
в 25 приемлемо
в 35 - уже не тот торт
в 25 приемлемо
в 35 - уже не тот торт
А в 50 - уже пох...
Светка-пипетка• 13 октября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Чудово,это вам показалось в три ночи,но на фото чучело и никак иначе
ви маєте право вважати саме так, я маю право вважати всіх, хто проти обмеженими дурними старими тітками.
ми не в Північній Кореї і кожен має право носити те, що йому подобається. і виглядає вона не як опудало, а цілком сучасно. мені такий стиль подобається, навіть якщо тітки в Україні його не розуміють і не приймають.
Светка-пипетка• 13 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
ооо як я вас розумію, мені теж такий стиль подобається
. теж наносилася костюмів/блузок. Зараз працюю не в офісі можу дозволити собі одягатися як хочу і начхати кому що не подобається. читаю цю тему і навіть дивуюся скільки в країні обмежених тіток, готових цькувати за одяг (це їм не те, не за віком, виглядає як опудало і т.д.).
Саджу все зарання• 13 октября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Молодые намного дурнее старых
Диверсификация• 13 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
Ну вот я не ношу оверсайз. Сейчас ношу штаны типа спортивных, водолазку и парку
Ну як на мене спортивні штани і водолазка трохи дивно. Якраз худі було б добре.
Альдебаран• 13 октября 2023
Ответ дляДиверсификация
Худи не закрывает шею. К тому же я особо нигде не раздеваюсь. А под курткой водолазку никто не видит
Диверсификация• 13 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
Та звичайно. Вам так зручно, то і добре.
Вообще не факт
• 14 октября 2023
Ответ длямладокошкина
в 15 шикарно
в 25 приемлемо
в 35 - уже не тот торт
в 25 приемлемо
в 35 - уже не тот торт
Так а фигура на сколько по фото?
Вообще не факт
• 14 октября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Это вы чучело- ментальное