Марфа Українівна• 13 октября 2023
Підтримайте. Виявили в дитини ХХХУ
Зрозуміла генетичний тест і показав зайву хромосому.Лікар,що розшифровувала сказала ,що нічого страшного окрім безпліддя в дитини не буде.Порадила ще почитати про цю аномалію у вікіпедії. Прочитала і тепер маю шок.Покищо питання не ставлять аборт.Ще буде контроль 25 жовтня,бо з правою ниркою не все добре.
Нога на ногу• 18 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
В понеділок буде результат,але генетик сказала, що це не причина аборта і тд.Повторний НІПТ по крові+вода навколо плоду
Тоді тримаємо кулачки і очікуємо результати 🍀
Добре, що генетик Вас заспокоїв, не треба нервувати
Марфа Українівна
• 23 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
Автор, вітаю. Які новини у вас?
Доброго дня. Новин не має.Ще аналізи не готові
Нога на ногу• 23 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Напишіть тоді, як отримаєте, а то ж хвилююсь за Вас.
А Ви не хвилюйтесь
Марфа Українівна
• 24 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
А Ви не хвилюйтесь
Обов´язково напишу.Дякую
Марфа Українівна
• 24 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
А Ви не хвилюйтесь
Доброго дня. Подзвонила лікар і перекладач, результати підтвердились щодо синдрому. Вже поговорила з чоловіком і вирішили народжувати
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Это сложное решение. Всего вам самого хорошего!
Марфа Українівна
• 24 октября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Сподіваюсь, що все буде добре.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Сподіваюсь, що все буде добре.
от души вам этого желаю!)
Нога на ногу• 25 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Результат 47 ХХУ?
А що лікар сказала, вони пропонували переривання? Цікавлюсь, бо по нашому законодавству не переривають через статеві аномалії.
Взагалі, бажаю, щоб дитинка була здоровою та щасливою 🌻
Марфа Українівна
• 25 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
Результат 47 ХХУ?
У Фінляндії не переривають.Говорять,що це не значна аномалія.Обіцяють підтримку дитини і матері на будь якому етапі.Дякую
Нога на ногу• 25 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Головне, то вірити в краще. Тим більше, якщо підтримують і маму, і дитинку. Не нервуйте!
Марфа Українівна
• 25 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
Якщо не читати Вікіпендію,то все добре. Знайшла американські групи з синдромом,то хлопці підтримують і розповідають ,як живуть і тд.
Нога на ногу• 25 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Я, навпаки, стикалась з тим, що чоловіки дізнавались про аномалії в статевих хромосомах тільки коли дружина не могла завагітніти і спеціально обстежувались.
Мабуть, вікіпедія та наукові статті описують найгірші випадки та прояви