Рожки-да-ножки• 13 октября 2023
Моя вкусняшка
Скоро спать,а мы кушать садимся, вы так поздно кушаете?
НетЕщеНаверное• 13 октября 2023
Ну, это ещё не поздно:) крылышки очень аппетитные. На втором фото - картофель?
ХвилювАллочка• 13 октября 2023
Батат?
Смачно...
Я от сиджу думаю, піти поїсти ставриду гарячого копчення чи тільки кавуна, і досить))
Смачно...
Оскорбляю всячески• 13 октября 2023
У нас грузинський вечір - купила в ларьочку 2 кубдарі, 1 хачапурі, дома нарізала огірків, помідорів, перцю - вечеря готова, щойно поїли.
Мизимец• 13 октября 2023
Давним давно привчила себе не їсти після 6 вечора. Просто в мене рефлюкс і пізня вечеря призводить до нападів. Але тепер після 6 в мене ніколи немає бажання поїсти, організм звик, почуваюсь чудово, і шлунку приємно)
Оскорбляю всячески• 13 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Где такой картофель зачётный нашли? Колитесь)
Родичі вже багато років вирощують, продають на базарі.
Мама фіфті цента• 13 октября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Батат?
Смачно...
Тут только объединенять. Сначала рыбку, а потом начнет сушить после нее и тут на подхвате арбуз. Завтра все равно выходной, ночь просцыкляете, но днем отоспитесь.
Їжак в панчохах• 13 октября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Так там несколько разных сортов, я такие только в передаче про Перу и Чили видела. На рынках наших ни разу
НетЕщеНаверное• 13 октября 2023
Ответ дляРву и мечу
У мене настоянка несподівана
Чому несподівана? В ній якісь несподівані компоненти? Унікальний рецепт?
Мамзелькіна• 13 октября 2023
Ответ дляМизимец
Я теж ніколи не їм так пізно, і мої не пізніше 19.00. Не тільки шлунку але і зовнішній вигляд набагато кращий.
Рву и мечу• 13 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я за кордоном зараз . Потрібно було підтягнути навички водіння, бо 6 років не їздила. Я знайшла приватного інструктора з яким щоранку їздимо. Німець він. Щось розмовляли з ним і каже що буде в неділю обривати сливи щоб зробити настоянку. Почав розказувати про своє хоббі і т.д. А сьогодні після уроку дістав і подарував мені пляшку своєї настоянки і баночку меду. Для мене це було дууууже несподівано
Вся така шо куди там• 13 октября 2023
Ответ дляНашли в капусте
А у меня снiданок)
не. без красной рыбы считайте, что не завтракали
Оскорбляю всячески• 13 октября 2023
Ответ дляРву и мечу
Ооо, зі слив смакота, мене сусідка на минулому тижні пригостила.
Сегодня я не я• 13 октября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Девочки, это батат,сама выращиваю,вкусно
Он бывает фиолетовый? Не знала..
Рожки-да-ножки
• 13 октября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Это у вас картошечка цыганка? Обожаю ее
Батат
Жерица ночи• 13 октября 2023
Які бататики прикольні на другому фото, нямка) На столичці не продаєте раптом? Знаю там фермерів, що багато років вже вирощують і продають різні сорти батату.
Рожки-да-ножки
• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Он бывает фиолетовый? Не знала..
Да,у батата очень много сортов,фиолетовый мой любимый,с привкусом ореховым