Стрекоза любви• 13 октября 2023

"Мобілізації нікому не уникнути." - Як же дістали такі лозунги

Пряма мова.
«Уникнути мобілізації не вийде: країну доведеться захищати кожному» – заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
Мене від цих фраз насправді верне. Бо по своїм знайомим я розумію:
1/3 - виїхали і люблять Україну з Іспанії та інших країн;
1/3 - або дійсно непридатні, або зробили цю непридатність;
1/3 - вже в ЗСУ, волонтерять, активно донатять.
На мою думку мобілізовані будуть ті, хто ідейний залишився(частково волонтери), але ще відкладав це рішення або люди, що не мають змоги «купити» собі «непридатність».
Що ви думаєте з цього приводу? Можливо я десь помиляюсь.
Кого має на увазі пані Наталя, коли каже, що захищати буде «кожен»?
Pole• 14 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Сейчас Вам напишут, что если эти семеро пойдут на фронт, то некому будет отлавливать.
Якби пішли, і не тільки вони, а й ’кожен’ можновладець з сином, якби не крали в таких масштабах, то й відловлювати не прийшлося би.

_Alekssandra_• 14 октября 2023
Тем временем
_Alekssandra_• 14 октября 2023
Ответ дляPole
Полностью поддерживаю.
Jhenya_Sh• 14 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Уже ж закон приняли в ВР , что только границы 91
Тут Конституцию меняли как хотели. Что такое закон? Как приняли, так и отменят )))
_Yunna_• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Що ви, як можна?
Тим, у кого чоловіки воюють, треба здавати дітей в притулки і йти теж воювати. Чого вже таку родину берегти, потрачено.
Заради сусідки, яка свого чоловіка береже і кохає.
Ми, звісно, не бережемо, не кохаємо, взагалі відправили своїх на заробітки цілих ста тисяч, а як не повернеться, то джек-пот. Якщо тіло знайдуть, звісно. Але ж які шанси!
А якщо жінка віддасть дітей бабусі і таки піде на фронт, потім можна буде тут сидіти і поливати її брудом, яка вона мати паскудна.

Королевська позиція у вас :)
Всіх можна обгімняти.

Розумом чудово розумію, що ’всі’ чоловіки воювати не будуть. Але коли отаких, як ви, читаю, дуже хочеться, щоб всі. Бо надто коротка і невдячна у вас пам´ять. Поки вас не торкнеться, не навчитеся.
І взагалі по справедливості. Наші повоювали, хай тепер і ваші повоюють. А я вам попишу, що ну ви взагалі знахабніли вимагати якісь там ротації, і взагалі годі прикриватися дітьми, йдіть поруч із чоловіком воюйте.
А чому у вас претензії до сусідкі яка чоловіка береже і кохає і до форумчанок, а не до тих, хто пустив ворога сюди, замість все замінувати?

Ваше розуміння ’ по справедливості, хай ваші теж тепер воюють’ чисто суб´єктивні і із серії ´´хай і в сусіда корова здохне’ ( вибачте за грубе порівняння, але це з українського прислів´я і про особливості менталітету) Ні в кого нема морального права вирішувати за інших і розпоряджатися чужим життям, або соромити когось за те, що їм життя їх рідних дорожче за будь що інше. Дивно, що хтось того не розуміє - найвища цінність людське життя. Та навіть в Конституції України написано, що найвища цінність то людське життя, а не землі , це одна із перших статей.

Ніхто не пропонує вам дітей в дітбудинкі здавати, нащо ці перебільшення заради драматизму? Дітей пропонують в дітбудинки здати тим жіночкам, які тут сидять майже два роки і дуже завзято воюють на дивані. Реалії вони заперечують, їм кордони подавай. Як такі завзяті, то хай ідуть і відвойовують.
Jhenya_Sh• 14 октября 2023
Ответ дляmiya ya
у нас 10 мил мужчин.плюс женщины.армия -это не всегда пехота.
Женщины? Так вы тоже на фронте?
Я, к примеру, туда не собираюсь, и близкие тоже. У всех уже глаза открылись. А вы можете повоевать, у вас же нет страха мобилизации как у рашиков )) думаю, все ваши близкие на фронте
Jhenya_Sh• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Що ви, як можна?

Королевська позиція у вас :)
Всіх можна обгімняти.

Разве Кошеня виновата, что ваши мужья на фронте? Претензии свои депутатишкам пред.являйте
Серпневе кошеня• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Що ви, як можна?

Королевська позиція у вас :)
Всіх можна обгімняти.

Ні, це ви видумали таку «мою» позицію. Я писала про тих, хто тут відправляє інших на фронт, на що вони не мають ніякого права. Я за добровільну мобілізацію і найману армію, якщо добровольцями покрити необхідну кількість не виходить.

Навіть не дочитувала ваш комент до кінця, у вас своя правда.
neortoju• 14 октября 2023
Ответ дляТина678
Заспокойтеся, всі не підуть ніяким чином, навіть не половина, а лозунги на те й лозунги, щоб діяти на вразливих і давити на совість та інші почуття. Якби могли б запхати всіх, то вже б запхали, якби могли все, що треба, витягнути з реєстрів, вже б давно це зробили, а не відряджали по 5 ситих мордяк в місто ’обілєчівать зазєвавшуюся публіку’ якимись там папірцями про звірку даних, на які вже майже ніхто не реагує.
Сейчас в тех повестках даже причину явки не указывают. Просто пишут ’вам треба явитися туда то’ Мужу на днях пришла.

Kysya 26• 14 октября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
у таких зазвичай відповідь що чоловік/брат/батько служить, а у них особисто діти або болячки. виглядає, наче вони вважають життя родича відкупом і їм тепер можна з чистою совістю всіх інших гнати на фронт
Ну вот как точно Вы описали моих знакомых.
Оксана-004e• 14 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Оптимально было бы отвоевать до границ 2022 года и перейти в стадию заморозки/ обороны . Быстрыми темпами наращивать военный потенциал и фиг бы раша повторно напала .
Но нам не дали чем это сделать , ленд лиз так и канул в лету .
А сейчас уже если всех перебьют , то раша и так без труда всё заберёт .
У них вооружения дофига . Как и дофига тех , кто им его даёт .
У нас одни балачки и людей в 3-4 раза меньше чем на раше, как считает как быстро будет наша победа ?
Так может на это и расчет? Не мытьем, так катанием?
Rabbit2012• 14 октября 2023
Я дивлюсь на весілля ільницького і москви і на усіх отих, держслужбовців, що плясали і реготали під феєрверкі: 300 в перший день, 500 у другій і, коли пекло таке зараз на фронті, в тій же Авдіївці і розумію, що то не мобілізація, а знищення нашої еліти. А от оці бігуни пр Европі та заброньовані трутні державні позалишаються. Я не можу вже в очі хлопцям , які на реабілітації,і дивитись. Діти у 20-24 позалишалися без рук, ніг, задля чого? Щоб бачити як якийсь важний мен шльондру по мосту нічному везе зі спец перепусткою, другий с з.п 200 тисяч гривень на рік, весілля за 2 лимони святкує. В країні, де війна. Це шок просто.цинізм найвищого рівня. Між тим, моя подруга, як і тисячі мам, дружин сину рік шукала фрнди, які візьмуть на протезування І фрнди ці не деожавн,(дякуємо знову такі іноземцям, які турбуються і опікуються військовими), бо держава годує в нас оце лайно, яке стрибає і на сцені і під сценою на весіллі.
Mira29-c3c3• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Що ви, як можна?

Королевська позиція у вас :)
Всіх можна обгімняти.

Вам 👍👍👍👍👍👍👍👍
Mira29-c3c3• 14 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Женщины? Так вы тоже на фронте?
Удалено администрацией...
lyudai• 14 октября 2023
Ответ дляЮлия11123
О, да. Я каждый раз, когда читаю это, посылаю мысленно.
Сегодня написала коммент на инсайдере, что пора бы войну заканчивать, скоро уже жителей не останется, не то что военных- назвали раша ботом
Интересно бы посмотреть, как именно Вы предложили закончить войну?
Жули-ули• 14 октября 2023
Ответ дляVinland
Война для вас не проблема?
Если бы не было коррупции то и войны тоже.
Ибо все шло туда куда надо, и сейчас если бы да кабы, много людей были были живы.
Lady luck21• 14 октября 2023
Ответ дляRabbit2012
Да, а мер франковска слышали что заявил?) Дебилизм. Т.е. мой город сейчас уничтожают, а прокуроры во львове гуляют свадьбы с тортами за 100 штук. Боюсь, что всё это зря, жалко наших мужчин погибших...
нинель 1919• 14 октября 2023
сильнее всего любят из Канады надев вышиванки в воскресных школах ...и учат как нам тут жить,достали капец уже и да меня дават жаба т.к мой лох не выездной и да. мне не стыдно
Светик63• 14 октября 2023
Точно не свою родину чоловічої статі, і не родини депутатів та олігархів.

Алена_С• 14 октября 2023
Ответ для_Yunna_

У мене дуже багато претензій до діючої влади. Я ще в 2019-му сказала, що ці 73% нам обрали війну, тільки знову більшість з них буде хвора, або ’дуже кохана’ своїми дружинами. А нам знову своїх збирати на фронт.
Влада у нас, звісно, повне лайно. Але хто її обирав?

Знаєте, чомусь так виходить з вашого спічу, що якраз ви своїх кохаєте, цінність їхню розумієте, і віддавати на війну не хочете. Це, повірте, дуже зрозуміло. Але виходить, що ми своїх бійців кохаємо менше, і цінність їхня менша за ваших.

Не менша.

А країна у нас спільна.
Якби хоча б вдячність була, фіг з ним. Та постійно слухати те, що наші вже списані, бо вони там, це занадто. І що міняти їх на ваших - ой, нєнєнє, на це ми не згодні, бо Конституція. На наших Конституція не розповсюджується?
І ви Конституцію уважніше читайте, як вже як аргумент її наводите.

Стаття 65.
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.

Ви не маєте співчуття до тих родин, де є військовослужбовці. А ми вам маємо співчувати? Вибачте. За стільки років на таких вже не вистачає.
Тому так. Хай служать всі, хто не є інвалідом і працівником критичної інфраструктури та професій, які підлягають броні.
Алена_С• 14 октября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня

Добровольців більше нема.
Наймана армія - то ваші особисті фантазії, враховуючи кількість армії ворога.
Далі що?
Алена_С• 14 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Цих депутатішок обирали. Може й не ви особисто (зазвичай такі на місцеві вибори не ходять - дуже зручно потім казати, що це лайно ви не обирали). Але це представники, обрані демократично.
Соромно?
Не те слово як.

І зараз так зручно цим лайном прикриватися, еге ж?)
Якщо що, той мер за якого я голосувала, зараз на фронті.
І є список тих депутатів, зто воює. Але вони вам нецікаві. Бо прикриватися ними не вийде.
_Yunna_• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С

Не менша.

А країна у нас спільна.

Стаття 65.

Ви перекручуєте мої слова на свій лад і вигадуєте те, що я не писала. Не тільки я це побачила у ваших дописах. Серед іншого, з чого ви взяли, що я не маю співчуття до родин, де є військовослужбовці?

То стаття, аж 65, а стаття про найвищу цінність - людське життя третя, тобто набагато попереду вами наведеної.
І повторюю ще раз, ніхто не має права вирішувати за когось, наражати своє життя і здоров´я на небезпеку чи ні.

Вирішувати можна тільки за себе. І не пред´являти претензії тим, хто в цій ситуації взагалі не винен. Співчуття ні в кого я не просила.
_Yunna_• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Соромно?
Не те слово як.

Одним можна ’прикриватися’, а чому іншим не можна? Снайпер може попасти тільки по Кошовому? Вам легше стане , якщо покалічених і вбитих стане більше?
_Yunna_• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Добровольців більше нема.
Далі що?
Ні , наймана армія то не фантазії. То замість торта на весілля за 100 000 , барабанів і т.п. Є чим платити найманцям.
Алена_С• 14 октября 2023
Ответ для_Yunna_

Держава має це право. Вирішувати, скільки ще потрібно мобілізувати.
Бо це питання її виживання.

Дуже легко писати пасажі про високу цінність людського життя, поки за вашу родину там вмирають інші.
У вас нікого з близьких на фронті нема, це очевидно.
Ваш страх за те, що ви можете раптово і без згоди опинитися на місці таких, як я, мені зрозумілий.
_Yunna_• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Бо це питання її виживання.

Люди не є приватною власністю держави.
Держава ще має і обов´язки щодо громадян- подбати про виконання третьої статті Конституції.
І не треба цих психологічних маніпуляцій, що за мене вмирають або через мене там. Я не є винною або причетною до того що сталося 24.02.2022.
_Yunna_• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Бо це питання її виживання.

У мене був брат в АТО, шкода що через екран цього не очевидно, повернувся моральною калікою. Більше на цю тему розмовляти не хочу.
Алена_С• 14 октября 2023
Ответ для_Yunna_
Ви якось все на купу навалили.
В аргументах штибу ’хай син порошенка воює’ є і інший бік.
Ви ж не дивитеся в якості прикладу на тих депутатів, що воюють. А є і такі, хто загинув.
Зручно казати ’от поки ці не підуть, до мене ніяких питань бути не може’.

І ваше питання про ’чи стане легше, якщо вбитих буде більше’ - воно дуже дивне. Це що б образливіше не написати.
Nezabydka-2365• 14 октября 2023
Ответ дляСонная Сова
Ну какие ротации? Муж недавно попал туда, пока учебка, неделю протаскали годен-не годен . В конце решили годен, по дороге в часть, у одного из забранных и годных случился эпилептический припадок. У мужа тоже не хилый букет болячек, автомат в руки он не возьмет руки трясутся сильно, со спиной проблемы, броник его доканает. Класс правда?
А те кто 2 года на 0 все здоровы. У вас какие-то розовые очки.