Добрий вечір. Бронюю на букінг готель, і трохи заплуталась на скріні відмітила червоним, що мене смущає, графа плата за прибирання , це мається на увазі що я ще потім за прибирання буду оплачувати , але якось дивно що сума більше ніж оренда за добу номера , у кого так було ? Допоможіть розібратися
Ответ дляСтриптизерка
Так, до ціни+ прибирання. Це аеренбі?
Це букінг
Я дуже таким здивована , що прибирання виходить дорожче самій оренди
Анонимушка• 13 октября 2023
Ответ дляKatunia 1989
Це букінг
Якщо апартаменти, які ви знімаєте на пару суток, то буває))
Стриптизерка• 13 октября 2023
Ответ дляKatunia 1989
Це букінг
А скіньте мені назву, я подивлюся зі своїм дженіусом
Ответ дляАнонимушка
На добу знімаю
Ответ дляСтриптизерка
Rent like home burakowska 16, Варшава
Парова машина• 13 октября 2023
Стриптизерка• 13 октября 2023
Незламна Україна• 13 октября 2023
Ответ дляПарова машина
А где вы это видите? У меня вот так
Хотя я такого раньше не видела никогда, новинка, возможно это для квартир.
Ответ дляНезламна Україна
Да пишет цена 3800
Дякую за допомогу , добре що не встигла оплатити , та звернула на це увагу ) бо був би потім сюрпрайз )
Анонимушка• 13 октября 2023
Ответ дляKatunia 1989
На добу знімаю
Тим паче) Ви ж, мабуть, хочете, щоб перед поселенням у вас прибрано було?) Ось і інші хочуть, щоб після Вас також чистенько і свіженько було