ПрипоРошенная• 13 октября 2023

Хтось має відношення до косметології? Чим прибрати?

Маю схоже нависання над носогубками, птозу немає. Думала Смас ліфтинг нижньої третини обличчя спробувати? Хтось робив? Які враження? П.С. Фото не моє, прошу не обси…рати😜
На циголках• 13 октября 2023
Это не от филера, что заполнил ей носогубки такое?
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Ні, це типу щось як птоз в цій частині. Якщо би заповнити філлером чи радієсом скули то носогубка б думаю трохи підтянулась. Але дуже боюся що обличчя ширше стане так як воно і так в мене кругле.
На циголках• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Я не уверена что тут за проблема и не знаю что у вас, но любой филлер имеет не только обьем, но и вес и на него тоже действует гравитация , помимо вероятной отечности
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Это птоз возрастной
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Это птоз возрастной
І що можна зробити? Бо по лінії підборіддя птозу в мене немає.
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Он и появляется первым на щеках. Вам около 30?
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
41😂 Ще досить не погано збереглася😜
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
41😂 Ще досить не погано збереглася😜
Круто! Обычно если птозный тип, к 30 плывут щеки по линии где вы показываете и после 35 низ. Пробуйте микротоки, рф и/или массаж лифтинговый курсом и как раз сейчас сезон пилингов, тоже подтянут.
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
РФ це що?
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
РФ це що?
Радиолифтинг
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Хотілось щоб за раз прибрати це. Тому думала щодо Смас…
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
СМАС робила, на нормальній Альтері, не підробка китайська. Гроші на вітер ((
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ну смас результаты 50/50. За такие деньги. И показания у вас неочевидные. Так что думайте.
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Та і я на нормальній хотіла… А у вас які проблеми? Що зовсім нічого не підтягнулося?
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А гірше своїй шкірі не нароблю якщо все таки надумаю? Швидше з часом не обвисне?
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Та в мене якось і висить не дуже, підвисає і є зморшки де кут між підборіддям і шією. Нні, нічого не змінилося. Рік вже пройшов, хоча казали - накопичувальний ефект півроку
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
А обличчя підпухло після процедури було?
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Нє, лише щоки рожеві були
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Нє, лише щоки рожеві були
Зрозуміла, дякую.
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Зрозуміла, дякую.
Я в США робила, якщо шо. Може вдома інші апарати
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Зрозуміла, дякую.
До речі, пігментацію теж не прибрало
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ну я просто не пойму зачем вам это если честно. У вас нет показаний, просто выбросите деньги. В вашем случае есть хорошие процедуры и уход. Уже за раз рф половину уберет.
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
До речі, пігментацію теж не прибрало
А фото до є? Бо заломів на носогубках не бачу🤷🏻‍♀️
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
В мене заломів нема, фото пігментацію показує, без фільтрів
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну та Смас не має убирати пігментацію, тільки підтягувати. А пігментацію то хіба може лазерне шліфування убере🤷🏻‍♀️
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А що скажете щодо Агнес? Правда боюся щоб від проколів шрамів не позалишалося.
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Обіцяли, шо прибере і зупинить процес появи нових плям. Але, я так розумію, шо це вже вікове 😭
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Надурили вас америкоси)))
Аноним НаВсеГда• 14 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Надурили вас америкоси)))
Та да... Треба вертатися до біоревіталізації
автор ПрипоРошенная • 14 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Але в вас дрібне обличчя то можна чи філлером чи радієсом наповнити. Думаю непогано би було. Ось як в цієї американки з програми 90 днів для одруження https://www.instagram.com/reel/CxV13ycPh5f/?igshid...