Паспортний стіл• Изменено 14 октября 2023
Бананки MICHAEL KORS
В минулому році шукала собі бананку. Будь яку. Знайшла лише одну, яка сподобалась, але в залишках на Даринку, і не в тому кольорі що хотіла.
Ще тоді звернула увагу на бананки MICHAEL KORS.
Зараз вони по дуже гарній ціні. Може комусь треба теж 😄
Від ціні ще мінус 20%.
Я не байєр
Від ціні ще мінус 20%.
Я не байєр
Ошеламиссимо• 14 октября 2023
Ой, вони занадто схожі на ті, в яких на ринку продавчині гроші тримають
Паспортний стіл
• 14 октября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Можливо. Я не ходжу по ринкам, то не знаю. А ви в курсі бачу
тянитолкайка• 14 октября 2023
В мене модель Слейтер, але на фронтовій частині сумки кишенька на замку. Буде задоволена.
Боялась, що коли сумка відкрита, то з неї буде все вилітати , але нічого подібного.
До речі, ту цепуру можна зняти, що я зразу і зробила .
Паспортний стіл
• 14 октября 2023
Ответ для100pudov
А де від ціни ще мінус 20%? Я не бачу такого на сайті
Там під ціною на сайті червоним написано, якщо 2 купувати то -20
100pudov• 14 октября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
А, то тільки в Штатах, в Европі немає(