Бла бла бла• 14 октября 2023
Ощадбанк, оплата коммуналки в терминале
Нужно ли подтверждение с телефона для входа? Или карты достаточно?
Не обижаюсь• 14 октября 2023
Термінали Ощада не приймають готівку, тільки карти, а от підтвердження з телефона чи треба, не знаю. Привата термінал з картою все одно хоче підтвердження з телефону, напевно теж саме і з Ощадом.
Не обижаюсь• 14 октября 2023
Якщо у вас оплата з карти, чому б вам не скористатися Ощад 24/7 для оплати комунальних