Бува і таке• 14 октября 2023
Підсіла на Равлика Боба, ну яке ж воно смачнюще падло
І таке дороге, всю зп на нього трачу
Дивне створіння• 14 октября 2023
Покупайте у тих,хто робить сам.
Набагато смачніше і можна найти дешевше. В інстаграсґми багато сторінок. Навіть на олх по своєму місту можна знайти. Без цукру та ін домішок
Дивне створіння• 14 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Одна я не розумію і не люблю пастилу? А ще моя дитина
Пастила , це дуже смачно.
Може ви смачну не їли або просто це не ваше.
Доречі Боб мені не дуже подобається
Бува і таке
• 14 октября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Я сама делала, мне мой мармелад-пастила вкуснее...
Як?
сЛАдКОежКА• 14 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Як?
Уваривала сок + пектин добавляла, чтобы застыл лучше потом подсушивала на пергаменте, на противне в теплой духовке. Потом скручиваю в рулетик, снова заворачиваю в пергамент и можно хранить в холодильнике. Чем тоньше слой на противне, тем быстрее сохнет. Потом в холодильнике хранится если долго ее подсыхает, вообе твердая делается.
сЛАдКОежКА• 14 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Як?
Можно просто пюре в сушилке посушить, если у вас есть, у меня нет.
Можно варить обычный мармелад, там тогда сахара довольно много.
Пухнасті штани• 14 октября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
А як ви робите? Потрібно яблука проварити і блендером і все?
Морковку дай• 14 октября 2023
Та купіть вже собі дегідратор, наробите тієї пастили так багато, скільки захочете
сЛАдКОежКА• 14 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Пюре если нет сушилки, да, надо уваривать и желательно еще пектина добавить, т.к. без сушилки будет сохнуть дольше
Дивне створіння• 14 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
Згодна,дигідратор це крута штука, для тих,хто полюбляє сушку смачну та пастилу у будь-яку пору року.