курасаны• 14 октября 2023
"У вас 10-річні сини? Готуйте їх до війни!"
Як вам цей лгбт активіст? Єрмак, Аристович і Ко буде бюджет пиляти і будувати віли в Іспанії, а ви дітей готуйте
Anastasiya-f052• 14 октября 2023
Ответ дляеліт
Теперь мамочкам надо думать и готовится как вывозить детей до 18
Лучше вывозить прям сразу сейчас пока всем граници не перекрыли
БрЮнЕтОчКа77777• 14 октября 2023
Ответ дляenglish book
А коли було по іншому, чи в якій країні не так?
Завжди чоловіки охороняли своє племя, місто, родину, країну.
Не знаю ні однієї країни, яка б одразу піднімала білий флаг і здавала все що в неї є загарбникам.
В інших країнах і жінки воюють....І кордони відкриті.
english book• 14 октября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
І всі чоловіки повтікали?
Anastasiya-f052• 14 октября 2023
Тобто хочуть тягнути війну ще мінімум 10 років? 😭
Чому ніхто не хоче її закінчити, крім рядових громадян 😭
Це ж по суті винищення нації 😭
Anastasiya-f052• 14 октября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Так і в Україні жінки теж воють. Їх не так і мало в ЗСУ.
БрЮнЕтОчКа77777• 14 октября 2023
Ответ дляenglish book
І всі чоловіки повтікали?
А примусова мобілізація, коли людину викрадають з вулиці, катують, це норм., по-європейськи, демократично?
ArmUkraineNow• 14 октября 2023
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Ооооо, ну якщо пішла пісня про наркошу, то шось узьким духом завоняло.
Навіть ненависник зе Бобиренко не обзиває зелю нариком.
Kateryna-S• 14 октября 2023
Куда вывозить? Это все уже глобально. Кто-то знает, где начнется следующая война?
ArmUkraineNow• 14 октября 2023
Ответ дляMakkirta
То значить, все правильно сказав.
На противагу ’в Криму восени’ і т.п.
Ви з ним згодні. Я теж.
На противагу ’в Криму восени’ і т.п.
Ви з ним згодні. Я теж.
Я з ним не згодна. Ні в якому випадку.
Просто будь-яка не дурна людина розуміє, що війна 1 січня 2024 р. не закінчиться.
Але навіть не чуючи саме цього інтерв’ю Бобиренка, я знаю, що він там такого настращав, що я точно з ним не згодна.
Anastasiya-f052• 14 октября 2023
Ответ дляKateryna-S
Это может быть Китай - Тайвань и Китай - США.
Allka- skakalka• 14 октября 2023
Ответ дляhelga2014
У нас не хватит людей на годы войны
Отож ,пацанов просто косят .
Походу договариваться таки придется ,как бы того не хотелось.
Только столько смертей и инвалидов ((( . Одна из причин сумасшедшая коррупция,за эти деньги можно было купить ракеты и дроны,пацанам лекарства ,а их просто розтыкали по бездонным карманам депутатов и чинушей .
Сегодня коллега рассказала сына контузило под Авдеевкой 13 октября ,в госпитале укололи витамины внутримышечно и дали таблетку от головной боли .
Если хочешь лечиться покупай за свои и будут колоть .
Это нормально вообще?
Anastasiya-f052• 14 октября 2023
Ответ дляSolgAvA
а кто они такие чтобы чужими жизнями распоряжаться? я скажу что хочу, чтобы сын няньки детей Зеленского завтра застрелился- Брагар, он собак предлагал продавать , чтобы коммуналку оплатить...Люди, вы безвольные вообще?
А получается да, люди все терпят что творят